Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Uz NEPLP priekšsēža amatu varētu virzīt Grūbi un Dulevsku-Cālīti

Uz jauno Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētāja krēslu piektdienas sēdē varētu virzīt divus kandidātus ‒ Gintu Grūbi un Aiju Dulevsku-Cālīti.

Šāda vienošanās panākta jaunievēlētās padomes neformālajā tikšanās laikā ceturtdien, par ko pastāstīja Dulevska-Cālīte.

«Būs divi kandidāti ‒ Gints Grūbe un es. Mums katram ir savas priekšrocības,» norādīja Dulevska-Cālīte.

Taču viņa minēja, ka, iespējams, līdz piektdienai kaut kas vēl varētu mainīties. «Iespējams, ka, satiekoties rīt, katram būs vēl kādas pārdomas,» pieļāva Dulevska-Cālīte.

Pirmā jaunievēlētās NEPLP sēde notiks piektdien. Priekšsēdētājs un viņa vietnieks tiks vēlēti atsevišķos balsojumos. Sēde sāksies plkst.12.

Likumā noteikts, ka padomei ir jāsanāk vismaz reizi mēnesī, bet NEPLP var izlemt, cik bieži pulcēties. Iepriekšējā padome uz sēdēm sanāca reizi nedēļā.

Jau vēstīts, ka Saeima ceturtdien darbam NEPLP apstiprināja žurnālistu, politologu, studijas «Mistrus Media» vadītāju Gintu Grūbi, augstskolas «Turība» Komunikāciju zinātņu katedras vadītāju Aināru Dimantu, «Latvijas Vēstneša» portāla nozares redaktori Aiju Dulevsku-Cālīti, mārketinga un sabiedrisko attiecību projektu vadītāju Daini Mjartānu un filmu studijas «Ave» producentu, operatoru un režisoru Ivaru Zviedri. Jaunā padome ievēlēta uz pieciem gadiem.

Pašreizējā NEPLP sastāva pilnvaras beidzās 1.februārī. Padome strādāja Ābrama Kleckina vadībā, tajā darbojās Dace Buceniece, Dzintra Geka, Sergejs Kārītis, Imants Skrastiņš un Ingrīda Brigita Stroda.

Uz augšu
Back