Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Uz Maskavu brauks Intars Busulis

Šovakar Ventspilī Eirovīzijas nacionālās atlases superfinālā uzvaru izcīnīja un Maskavā starptautiskajā Eirovīzijas konkursā Latviju pārstāvēs Intars Busulis ar dziesmu "Sastrēgums".

Telefonbalsojumā Busulis ieguva 21 027 balsis.

Otro vietu izcīnīja Kristina Zaharova un Annija Putniņa ar dziesmu "Angel of mine". Konkursa dalībnieces ieguva 19 679 balsis

Natalija Tumševica ar dziesmu "Dinamite" palika trešā ar 5662 balsīm.

Jau ziņots, ka šodien notika nacionālās atlases fināls, kurā piedalījās desmit dalībnieki. Bez trīs superfinālistiem par iespēju braukt uz Maskavu cīnījās arī grupa "Simply 4" ar dziesmu "When the sun is going down", Aisha un grupa "G-Point" ar dziesmu "Hey, hey", Sabīne Berezina ar grupu "PER" ar dziesmu "Bye, bye", Iveta Baumane un Ivo Grīsniņš Grīslis ar dziesmu "Tic Tac", "Camillas" ar dziesmu "Times goes", grupa "Triānas parks" ar dziesmu "Call me any time you need a problem" un Ketta ar dziesmu "Without you".

Eirovīzijas starptautiskais dziesmu konkurss Maskavā notiks no 12.maija līdz 16. maijam. 12. un 14. maijā risināsies pusfināli, bet 16.maijā - fināls. Latvija piedalīsies otrajā pusfinālā 14. maijā. Visu triju vakaru pasākumi tiešraidē būs skatāmi Latvijas Televīzijas 1.kanālā.

Uz augšu
Back