Volmārs: Busulis noteikumus pārkāpis tikai daļēji

FOTO: Felicija Vērzemniece/TVNET

Trīs dienas pēc lielās jezgas televīzijas šovā "Cīņas klubs", kurā par uzvarētāju tika atzīts dziedātājs Intars Busulis, šova organizatori izplatījuši paziņojumu, kurā teikts, ka Busulis noteikumus pārkāpis tikai daļēji.

"Intars Busulis šova finālā ieviesa savas korekcijas spēles noteikumos, izpildot dziesmu "Brīvdiena", kaut gan kvalificējies finālam bija ar dziesmu "Davai, davai". Šova nolikums paredz, ka tiesneši var diskvalificēt dalībnieku, ja tas nav pienācīgi sagatavojies dalībai šovā un nav izpildījis "mājas darbu", bet nolikumā nav punkta par dziesmas maiņu. Saskaņā ar otrās sezonas nolikumu Intars Busulis noteikumus pārkāpis tikai daļēji," saka šova producents Niks Volmārs. Citāts no nolikuma: "2.2. Šova mērķis ir noskaidrot gada "stiprāko" dziesmu, kā arī atraktīvāko un spēcīgāko mākslinieku vai grupu, kuru nosaka skatītāji, balsojot TV tiešraides laikā. Balsojums ir atklāts un balsošanas laikā redzams TV ekrānā."

"Tas, ko izdarīja Intars Busulis, samulsināja mūs visus, mēs tādai situācijai nebijām gatavi. Galu galā "Cīņas klubā" visu nosaka skatītāji, ja skatītāji Intaram piedeva un par viņu turpināja balsot, mēs neesam tiesīgi šo uzvaru viņam atņemt," piebilst Volmārs.

"Man tas bija pagodinājums, sacensties ar Intaru Busuli "Cīņas kluba" finālā, man vēl ir kur augt, bet Intars tiešām bija labākais un bija pelnījis uzvaru, nedomāju, ka viņu vajadzētu diskvalificēt," saka otrās vietas ieguvēja Liene Šomase, kura Intara Busuļa diskvalifikācijas gadījumā ieņemtu pirmo vietu.

"Man prieks, ka skatītāji balsoja par kvalitāti un profesionalitāti, tas ir tikai apsveicami, izrādās, ka mūsu skatītāji muzikāli ir gana izglītoti ļaudis, jo Intars Busulis tiešām ir Latvijas "dzīvās" mūzikas karalis šobrīd. Šis ir Intara gads, lai viņam veicas," saka šova tiesnesis Toms Grēviņš.

"Cīņas kluba" finālā sacensība notika divās daļās, vispirms pusfinālā sacentās deviņi iepriekšējo „Cīņas kluba” raidījumu uzvarētāji, tad skatītāju balsojums noteica, kuri trīs labākie turpinās cīņu superfinālā. Pēc pusfināla balsojuma mūziķi ierindojās šādās vietās: 1. Liene Šomase (2002 balsis), 2. Ivo Fomins (1796 balsis). 3. Intars Busulis (1720 balsis), 4. Dzelzs Vilks (1678 balsis), 5. Dons (650 balsis), 6. S.P.B. (506 balsis), 7. Aisha (457 balsis), 8. Labvēlīgais Tips (454 balsis), 9. Andris Ērglis un Igo (445 balsis).

Superfinālā sīvākā cīņa risinājās starp Intaru Busuli un Lieni Šomasi, abi ātri vien izvirzījās vadībā, taču, balsojumam beidzoties, Intars Busulis Lieni Šomasi apsteidza par gandrīz 200 balsīm. Rezultāti: 1. Intars Busulis (4639 balsis), 2. Liene Šomase (4456 balsis), Ivo Fomins (573 balsis).

LNT novēl Intaram iegūt arī neskaitāmas balvas šovakar „Mūzikas ierakstu Gada balvā 2008”!

Uz augšu