"Cīņas kluba" fināls notiks jau šo sestdien

FOTO: Felicija Vērzemniece/TVNET

"Cīņas klubs" tuvojas šīs sezonas kulminācijai – lielajam gada finālam, kurā jau šo sestdien tiešraidē kanālā LNT no naktskluba "Godvil" noskaidrosim gada atraktīvāko mūziķi!

""Cīņas kluba" finālā ir iekļuvuši visi "dzīvās mūzikas karaļi", visi, profesionālākie un drosmīgākie Latvijas mūziķi, kas var un nebaidās spēlēt "dzīvajā" tiešajā ēterā, kur viņus vērtē gan tiesneši, gan skatītāji. "Cīņas klubā" atmosfēra vienmēr bijusi lieliska, domāju, ka fināls klubā "Godvil" būs patiesi neaizmirstams piedzīvojums kā mūziķiem, tā apmeklētājiem un LNT skatītājiem," saka "Cīņas kluba" šarmantā vadītāja, TV dīva Anna Lieckalniņa.

Par gada atraktīvākā mūziķa titulu "Cīņas klubā" 21.februārī sacentīsies Dons ar dziesmu "Kolekcionārs", Aisha ar "Dziesmu pustumsā", Ivo Fomins ar "Mēs dzīvojam pasakās", Igo un Andris Ērglis ar dziesmu "Spēle", Labvēlīgais Tips ar "Tu man virsū negāzies", S.P.B. ar "The Moon", Dzelzs Vilks ar "Uijā, uijā nikni vilki", Intars Busulis ar dziesmu "Davai, davai" un Liene Šomase ar "Jaunu dienu".

Lielā fināla muzikālā šova "Cīņas klubs" pirmajā kārtā visi dalībnieki izpildīs savas dziesmas oriģinālversiju, superfinālam kvalificēsies tikai trīs dalībnieki – tie, kurus, balsojot par savu favorītu, finālam būs izvirzījuši skatītāji. Superfinālā dalībnieku uzdevums būs pārsteigt skatītājus ar dziesmu, kurā izmantots motīvs no iepriekšējā gada uzvarētājdziesmas "Ripoja akmens".

Skaties lielo "Cīņas kluba" finālu jau šo sestdien kanālā LNT 21.10!

Uz augšu