Latvijas U-21 futbola izlase iekļūst Sadraudzības kausa pusfinālā

Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā notiekošajā Sadraudzības kausa izcīņas futbolā ceturtdaļfināla spēlē trešdien Latvijas U-21 nacionālā futbola izlase pēcspēles 11 metru soda sitienu sērijā pārspēja Irānu, iekļūstot sacensību pusfinālā.

Pirmā puslaika 10.minūtē Latvijas U-21 izlases rindās ar precīzu sitienu izcēlās Artūrs Karašausks, izvirzot vadībā mūsu komandu. Otrā puslaika sākumā Latvijas izlase palika mazākumā, savukārt spēles izskaņā Irāna spēja panākt izlīdzinājumu, tādējādi divcīņas uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles 11 metru soda sitienu sērijā.

Spēles pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 1:1, savukārt soda sitienu sērijā Latvijas valstsvienības labā vārtus guva Kirils Ševeļovs, Armands Pētersons, Artūrs Zjuzins un Rūdolfs Puķītis, bet lielisku sniegumu demonstrēja mūsu vārtsargs Artūrs Vaičulis, atvairot divus pretinieku sitienus.

Pusfināla spēle paredzēta piektdien, bet fināla mačs norisināsies svētdien.

Latvijas U-21 izlases spēlētāju sastāvs Sadraudzības kausam

vārtsargi - Kristaps Dzelme (Viļņas «Kruoja», Lietuva), Valentīns Raļkēvičs («Ventspils»), Artūrs Vaičulis (bez kluba);

aizsargi - Kirils Ševeļovs, Vitālijs Maksimenko, Kaspars Dubra (visi - «Skonto»), Vjačeslavs Isajevs («Olimps»), Antons Kurakins («Ventspils»), Dmitrijs Daņilovs, Aleksandrs Baturinskis (abi - «Jelgava»), Rūdolfs Puķītis, Romāns Rožkovskis (abi - «Metta»/LU);

pussargi - Andrejs Siņicins, Artūrs Karašausks (abi - «Skonto»), Artjoms Zotovs, Edgars Vardanjans (abi - «Metta»/LU), Boriss Bogdaškins («Jelgava»), Artūrs Zjuzins (Kaļiņingradas «Baltika», Krievija);

uzbrucēji - Elvis Stuglis, Armands Pētersons, Alans Siņeļņikovs (visi - «Skonto»), Eduards Višņakovs («Ventspils»).