Valentīndiena kopā ar "Musketieru atgriešanos"

FOTO: publicitātes

Valentīndienā kinoteātrī būs skatāmas tādas jaunākās romantiskās filmas kā "Viņš nav tevī ieķēries" un "Musketieru atgriešanās".

Leģendārie musketieri atgriežas jaunā un krāšņā piedzīvojumu filmā. Šoreiz D`Artanjans un viņa draugi palīdzēs savām atvasēm meklēt kardināla Mazarīni dārgumus, protams, Bojarskis piedalās...

Tikai 14.februārī kinoteātrī "Parex Plaza" būs iespēja noskatīties arī pagājušā gada skatītāju iemīļotākās romantiskās filmas "Mamma mia" un "Sekss un lielpilsēta".

Šajā dienā pirmizrādi kinoteātrī piedzīvos arī komēdija "Rozā Pantera 2". Allaž mazliet neveiklais un pārspīlēti attapīgais inspektors Žaks Kluzo tiks iesaistīts izmeklēšanā, ar kuru nespēj tikt galā vairāki inspektori un detektīvi. Šoreiz lieta būs samezglojusies ap kādu apbrīnojami veiklu zagli, kurš zog ārkārtīgi vērtīgus artefaktus no pasaules lielākajiem un šķietami drošākajiem muzejiem. Kad tiek nozagts rozā panteras dimants, pasaules vērīgāko detektīvu kompānijai pievienojas arī Kluzo. Lai gan viņa domu gājiens atšķiras no pārējo veikuma, tomēr gaišs prāts nekad nav lieks.

Filmā "Rozā Pantera 2" piedalīsies Stīvs Martins, Žans Reno, Emīlija Mortimera, Džons Klīzs, Endijs Garsija un citi.

Par Valentīndienas noskaņu tiks gādāts arī visās kinoteātra pārdošanas vietās. Sadarbībā ar "Dirol" kinoteātrī "Parex Plaza" notiks akcija "Dirol skūpstu rinda", savukārt popkorna bufetē būs iespēja iegādāties saldo Valentīndienas komplektu ar rozā popkornu.

Uz augšu