«Liepājas metalurgs» BAČ piekto apli sāk ar zaudējumu «Šahtjor»

Latvijas čempionvienība «Liepājas metalurgs» Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta (BAČ) piektā apļa pirmajā spēlē pirmdien izbraukumā ar rezultātu 1:2 (1:1, 0:0, 0:1) zaudēja latviešu uzbrucēja Rolanda Vīgnera pārstāvētajai Soļigorskas «Šahtjor» vienībai.

Vienīgos vārtus Latvijas kluba labā guva Toms Zeltiņš.

Uzvaras vārtus «Šahtjor» komanda guva trešās trešdaļas astotajā minūtē, kad precīzi meta Sergejs Stasjs.

Vīgners šim mačam nebija pieteikts.

Šis «Liepājas metalurga» hokejistiem bija otrais zaudējums pēdējās piecās spēlēs.

BAČ kopvērtējumā «Liepājas metalurgs» ar 38 punktiem 41 aizvadītajā spēlē šobrīd atrodas astotajā vietā, bet «Šahtjor» komanda ar 72 punktiem 41 mačā ieņem piekto pozīciju.

Piektajā aplī visas komandas savā starpā aizvadīs pa vienam mačam, noskaidrojot astoņas labākās vienības, kas kvalificēsies izslēgšanas spēlēm.