"Cīņas kluba" ringā krāšņi mūziķi!

Bargie tiesneši Toms Grēviņš un Artis Volfs

FOTO: Felicija Vērzemniece/TVNET

Šo sestdien "Cīņas kluba" ringā dosies patiesi košs un krāšņs mūziķu sastāvs gan skatuviskā ziņā, gan muzikāli.

Īstā vīru raundā viens otram pretī stāsies divi Latvijas šovbiznesa "vaļi" – dziedātājs, vairāku konkursu laureāts, "Cabaret" zvaigzne Intars Busulis un neskaitāmu populāru TV raidījumu producents, humorists un tagad arī mūziķis Livingstons, īstajā vārdā Viesturs Dūle. Intars Busulis ringā dosies ar dziesmu "Davai, davai", no sava jaunākā albuma "Kino", kas tapis kopā ar komponistu Kārli Lāci. Savukārt Livingstons enerģiskajai Intara Busuļa "Davai, davai" pretī liks savu filozofiski apcerīgo dziesmu "Kur vien ej, tu satiec sevi".

Otrajā raundā sacentīsies divas atšķirīgas un apburošas dāmas – dziedātāja un Intara Busuļa skatuves partnere, "Cabaret" dīva Amber un grupa Astro’n’out ar tās solisti Māru priekšgalā. Amber ringā dosies pirmā ar smeldzīgo komponista Kārļa Lāča dziesmu "Saucu tevi", bet grupa "Astro’n’out" pirmo izpildīs savu dziesmu "Apaļa pasaule".

Labākais no katra raunda iekļūs raidījuma finālā, taču uzvarēs un lielajam "Cīņas kluba" finālam, kas jau 21.februārī notiks klubā "Godvil", kvalificēsies tikai viens no šā sestdienas raidījuma dalībniekiem. Lielajā „Cīņas kluba” finālā jau iekļuvuši: Dons ar „Kolekcionāru”, R.A.P. ar „Ej un meklē”, Aisha ar „Dziesmu pustumsā”, Ivo Fomins ar „Mēs dzīvojam pasakās”, Igo un Andris Ērglis ar „Spēli”, Labvēlīgais Tips ar „Tu man virsū negāzies”, S.P.B. ar „The Moon” un Dzelzs Vilks ar „Uijā, uijā nikni vilki”. Kurš pievienosies lielā fināla dalībnieku pulkam un turpinās cīņu par gada atraktīvākā mūziķa titulu, mēs uzzināsim jau šo sestdien 21:10.

Uz augšu