"MTV Latvia" uz laiku pārtrauc darbību

FOTO: flickr Photostream

Saistībā ar sarežģīto ekonomisko situāciju valstī "MTV Latvia" izmaksu samazināšanas nolūkā uz laiku apvienojusies ar "MTV Lietuva", informēja "MTV Latvia" direktore Liliāna Ozoliņa.

"Patlaban kanāls taupa izdevumus un "MTV Latvia" kļuvis internacionālāks, līdz ar to subtitri tiek rādīti angļu valodā, reklāmas pauzes ir gan lietuviešu, gan latviešu valodā, bet viss pārējais palicis tieši tāpat kā iepriekš," sacīja Ozoliņa.

"MTV Lietuva" pārņēmis vairākus pienākumus no "MTV Latvia", un subtitri tiek veidoti vienlaikus abām valstīm. "Šīs izmaiņas nav ilgstošas. Subtitri latviešu valodā tiks atjaunoti, tiklīdz valstī uzlabosies ekonomiskā situācija," uzsvēra Ozoliņa.

Jau ziņots, ka no februāra darbu "MTV Latvia" pārtrauca vairāki darbinieki. Darbu turpina "MTV Latvia" direktore Ozoliņa, kas nodarbojas ar reklāmas pārdošanu Latvijā, un interneta menedžere Līva Pētersone, kas nodarbojas ar mājaslapas "mtv.lv" attīstību un uzlabošanu.

Ozoliņa iepriekš vēstīja, ka "MTV Latvia" vīdžejs Žanete Skarule turpinās vadīt raidījumus, kā tas bijis iepriekš, bet divas pārējās "MTV Latvia" darbinieces - mārketinga menedžere un kampaņu koordinatore - tiks atlaistas.

MTV Baltijas kanāls, kas katrā valstī darbojas kā trīs atsevišķi kanāli - "MTV Latvia", "MTV Lietuva" un "MTV Eesti" -, darbu sāka 2006.gada septembrī. Pirmais MTV kanāls darbu sāka 1981.gada 1.augustā ASV, Ņūdžersijā, un toreiz MTV redzēja tikai pāris tūkstoši Ņūdžersijas iedzīvotāju.

Uz augšu