Rīgas Gospeļkoris uzņem jaunus dalībniekus

Dalīties draugiem E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

Rīgas Gospeļkoris, kas plašākai sabiedrībai kļuva zināms ar pirmo gospeļa festivālu "Sing Gospel, Latvia!" un ir vairāku Rīgas Doma labdarības koncertu organizators, uzņem jaunus dalībniekus.

Rīgas Gospeļkoris aicina ikvienu jaunu, muzikālu jaunieti, kurš vēlas kļūt par Rīgas Gospeļkora dalībnieku, 30.janvārī plkst. 18 uz jauno kora dalībnieku uzņemšanu, informēja Rīgas Gospeļkora pārstāve Sanda Brūna.

Tiem kora jaunajiem dalībniekiem, kuri vēlēsies individuāli attīstīt un pilnveidot savu vokālo talantu un iepazīties ar gospeļa, džeza un blūza mūzikas žanriem, būs iespēja pieteikties arī vokālajā studijā. Vokālo studiju vadīs Railī Orrava, kas ir profesionāla mūziķe, dziedātāja un pasniedzēja.

Lai varētu piedalīties noklausīšanās nodarbībās, interesentiem vispirms elektroniski jāpiesaka sava dalība. Pieteikumus interesenti aicināti nosūtīt uz adresi "gospelkoris@inbox.lv", norādot vārdu un uzvārdu, vecumu, muzikālo pieredzi, kā arī to, kas vairāk interesē, - koris vai vokālā studija.

Rīgas Gospeļkoris ar tā vadītāju Jāni Maslovski jau sesto gadu aktīvi koncertē Latvijā un ārpus tās. Koris apmeklē gospeļa mūzikas festivālus pasaulē, piemēram, Vācijā un ASV, kā arī paplašina muzikālo redzesloku, veidojot kopīgus projektus ar gospeļa mūzikas zvaigznēm no Čikāgas, ASV un pašmāju mūziķiem.

Koris ir arī iniciators un galvenais organizators gospeļa mūzikas festivālam "Sing Gospel, Latvia!", kas jau divus gadus veiksmīgi norisinās Latvijā.

Uz augšu