"Cīņas klubā" uzvaras laurus plūc Labvēlīgais Tips

"Cīņas klubā" uzvaras laurus plūc Labvēlīgais Tips

LNT un Latvijas Mūzikas kanāla (LMK) projekta Latvijas Muzikālā līga 2008. gada piektajā televīzijas šovā "Cīņas klubs", kuru sestdienas vakarā tiešraidē raidīja LNT un Radio SWH, sīvā cīņā uzvarēja Labvēlīgais Tips ar dziesmu "Tu man virsū negāzies", iegūstot tiesības cīnīties par gada atraktīvākās dziesmas titulu "Cīņas kluba" superfinālā.

Labvēlīgais Tips šova finālā iekļuva ar nelielu balsu pārsvaru, apsteidzot grupu Otra Puse, kas izpildīja dziesmu „Rīga”. Savukārt finālā Labvēlīgais Tips ieguva aptuveni 200 skatītāju balsu vairāk nekā Normunds Rutulis ar dziesmu „Par šo un to”.

Grupas Labvēlīgais Tips dziedātājs Andris Freidenfelds, tautā saukts Fredis, bija gandarīts par uzvaru.

"Atzīšos, ka bija liels risks vēlreiz piedalīties šajā šovā, jo pagājušajā mūs izšvimpēja jau pirmajā raundā. Domāju, ka šoreiz mēs izbraucām cauri uz Dziesmu svētku rēķina. Dziesma „Paraparita” bija tāds cietumnieku šansons, kas daudziem varbūt nebija saprotams. Latviešiem jau vairāk patīk tādas dzērāju dziesmas kā „Tu man virsū negāzies”, stāsta Fredis.

"Gribu arī pateikties konkurentiem. Bija patīkami piedalīties šajā „Cīņas klubā”, jo pārējie dalībnieki ir arī no vecās gvardes un labi zināmi. Nezinu, kā būtu, ja pretī būtu tie jaunie. Tiem jau līdzi neizlēkāt,” joko Fredis.

Atšķirībā no iepriekšējās nedēļas šova, kurā starp „Cīņas kluba” tiesnesi Tomu Grēviņu un Z-Scars dziedātāju Andri Kiviču notika asa vārdu pārmaiņa, šajā šovā, gan Artis Volfs, gan Toms bija labvēlīgi noskaņoti pret visiem dalībniekiem un neskopojās dalīt komplimentus un pozitīvus jociņus.

Šova uzvarētājs balvā ieguva ne vien simbolisko „Cīņas kluba” uzvarētāja jostu, bet arī balvas no „OKarte”, Tupla un AAS „Balta”.

Šovā piedalījās arī Latgales grupa Borowa Mc kopā ar Arti Dvarionas, kuri izpildīja dziesmu „Iededzies par Latviju”, bet viņi neguva gana lielu skatītāju atbalstu, lai kvalificētos finālam.

Kā iepriekš ziņots, šogad šovā „Cīņas klubs” uzvarētāju nosaka tikai skatītāju balsojums.

Nākamajā šovā „Cīņas klubs”, kas notiks sestdien, 24. janvārī, LNT un Radio SWH tiešraidē plkst. 21.10, piedalīsies grupa Cosmos ar dziesmu "Pasaules galiņš", Ginta Ēķe ar kompozīciju "Dzirdi", Ozols un Nātre ar dziesmu "Pilsēta naktīs" un S.P.B. ar "The Moon".

Šogad šovu „Cīņas klubs” vada tikai TV dīva Anna Lieckalniņa. Šova tiesneši Artis Volfs un Toms Grēviņš saka: “Cīņas klubu vada sieviete, kuras dēļ daudziem nenāk miegs. Mums arī.”

“Cīņas kluba” atkārtojumu, kā arī dalībnieku dziesmu videoversijas un videoklipus varēs redzēt Latvijas Mūzikas kanālā un interneta lapā www.lmk.lv.

Uz augšu