LMK rādīs šovu «Zvaigznes medības»

Šova fināla žūrijas dalībnieki - Dailes teātra aktieri Gints Andžāns un Dainis Grūbe

FOTO: Publicitātes foto / LMK

9. un 10. janvārī plkst. 21.35 izklaides kanālā LMK būs skatāma šova «Zvaigznes medības» dalībnieku atlase, bet nākamajā trešdienā un ceturtdienā plkst. 21.35 būs skatāms šova fināls, informē LMK pārstāve Elza Ābula.

LMK «Zvaigznes medībām» pieteicās vairāki simti talantīgu cilvēku, kuri vēlējās kļūt par TV šovu un raidījumu vadītājiem. Tomēr tikai viens ir uzvarētājs, un viņam arī tiks dota iespēja parādīt sevi Latvijas šovbiznesā, kļūstot par slavenību un īstu ballīšu zvaigzni. Jau dalībnieku atlases pirmajā kārtā drosmīgie jaunieši rādīja savus talantus un izveicību cīņā ar žūrijas āķīgajiem uzdevumiem un jautājumiem, lai pēc iespējas ilgāk atrastos uz skatuves.

Šova fināla žūrijas dalībnieki - Dailes teātra aktieri Gints Andžāns un Dainis Grūbe

FOTO: Publicitātes foto / LMK

Potenciālos TV šovu un raidījumu vadītājus vērtēja pieredzes bagātais «LNT» pārstāvis Māris Grigalis, «Karaliskā improvizācijas teātra» aktieris Jānis Skutelis, «Tautas balss» korespondente Rūta Čivča un «LNT» skaņu režisors Oskars Ostrovskis.

LMK šova «Zvaigznes medības» fināla cīņā piedalījās astoņpadsmit labākie dalībnieki, kuriem bija jāveido improvizētas reportāžas, kā arī jāintervē fināla žūrijas dalībnieki - aktieri Gints Andžāns un Dainis Grūbe. Žūrija bija prasīga, liekot finālistiem sarkt un bālēt, lai pārbaudītu viņu izveicību TV šovu vadītāju lomā. Spraigas konkurences cīņā LMK izdevās atrast savu zvaigzni, kura mirdzēs izklaides kanālā LMK.

Medības ir noslēgušās, un zvaigzne ir atrasta. Kura tā būs? Kā gāja pārējiem dalībniekiem? Kādi būs viņu priekšnesumi? Un ko par to visu domā žūrija?

Skaties šovu «Zvaigznes medības» no 9. līdz 12. janvārim plkst. 21.35 izklaides kanālā LMK.

Uz augšu