Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

LNT sāksies "Cīņas klubs"

Jau šo sestdien LNT sāksies "Cīņas Klubs" FOTO:

Jau no 10.janvāra katru sestdienas vakaru līdz pat 21. februārim plkst. 21.10 LNT ēterā varēsim sekot līdzi gada aizraujošākajai un spraigākajai Latvijas populārāko mūziķu sacensībai muzikālajā šovā "Cīņas klubs".

Mūziķi parodēs viens otru un cīnīsies par atraktīvākās grupas vai mūziķa titulu. Uzvarēs tas mūziķis vai grupa, kuras dziesma un atraktivitāte spēs iekarot skatītāju simpātijas. Šoreiz viss būs tikai skatītāju rokās! Balsošana sāksies katra raunda sākumā un notiks līdz raunda beigām.

"Cīņas klubā" mūziķu cīņa ritēs spraigā, neatslābstošā un nokaitētā gaisotnē! Šī ir lieliska iespēja redzēt Latvijas populārākos mūziķus, dzirdēt skaistākās dziesmas un noteikt atraktīvākos izpildītājus! Katrā raidījumā sacentīsies divi pāri, kopumā četri dalībnieki, pirmajā raundā izpildot savas dziesmas oriģinālo versiju un versiju par pretinieka dziesmu. Finālā savukārt iekļūs divi labākie un sacentīsies par konkrētās sestdienas uzvarētāja titulu!

Šovu vadīs skaistā un apburošā Anna Lieckalniņa, šova tiesnešu lomā iejutīsies Artis Volfs un Toms Grēviņš.

Pirmajā „Cīņas kluba” raidījumā satiksies - tautā iemīļotie mūziķi Igo un Andris Ērglis ar dziesmu „Spēle” pret grupas„Z-Scars” dziesmu „Labrīt” un enerģiski seksīgā Ella ar dziesmu „Shine Like A Superstar” pret grupu „Leģions” ar dziesmu „Liekot roku uz sirds”!

Kurš būs pirmā "Cīņas kluba" uzvarētājs un savā īpašumā iegūs īpašo čempiona jostu, uzzini jau šo sestdien, 10.janvārī, plkst. 21.10 LNT!

Uz augšu
Back