Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Grupa Tribes of the City dodas pirmajā koncertturnejā

Grupa Tribes of the City dodas pirmajā koncerttūrē FOTO:

Jaunais mūzikas tālrunis "Nokia 5300" piedāvā grupas Tribes of the City pirmo koncerttūri, kas solās būt skaists notikums Latvijas jaunajā mūzikā.

Grupa agrāk bija pazīstama ar nosaukumu "The Movies", taču pēc veiksmīgas sadarbības ar Gregu Haveru pie albuma "For The Sleepy People" mainīja nosaukumu, kas viņus vairāk identificē ar savām izjūtām.

"Pilsētas ciltis" dodas pie citiem pilsētas bērniem ar savu koncertu programmu. Koncertu sērijas sākums – 23. februārī Rīgā, Studentu klubā. Līdzi Tribes of the City dosies “Nokia Open Stage” topa grupas: Mona De Bo (LV), Lietotas Mēbeles No Holandes (LV), Sportas (LT), The Stereochemistry (EE) un The Nymph (EE).

Savukārt 22. martā Pasaules tirdzniecības centrā Rīgā paredzētais koncerts būs īpašs. Tajā grupa atskaņos tikai jaunas un līdz šim nedzirdētas dziesmas. Koncertā viņiem pievienosies arī Vaiko Eplik no Igaunijas un grupa "Tramplīni".

Koncerttūres datumi:

23.februāris – Studentu klubs, Rīga 10.marts – Fontaine Palace, Liepāja 15.marts – Multiklubs, Valmiera 22.marts – Pasaules tirdzniecības centrs, Rīga 28.marts – Von Krahl, Tallina 29.marts – Tamsta Club, Viļņa 14. aprīlis – Nokia Extreme Andrejsalā, Rīga

Pirmo reizi Latvijā notiks arī mēģinājums veidot koncerttūres dienasgrāmatu ar stāstiem, aizkulišu videomateriāliem un fotogrāfijām, kas iespējams ar Nokia tālruņu atbalstu. Ar Nokia Nseries tālruni N93, kam ir iebūvēta 3,2 megapikseļu kamera, Carl Zeiss Vario-Tessar objektīvs, trīskārtīga optiskā tālummaiņa, videouzņemšana MPEG-4 VGA ar ātrumu 30 kadri sekundē, tiks filmēts un fotografēts koncerttūres aizkulisēs notiekošais. Dienasgrāmata ar uzfilmēto materiālu un fotogrāfijām būs vērojama www.nokiaopenstage.lv mājas lapā.

2.martā grupa uzstāsies arī Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvā, kur viņi nominēti trīs kategorijās – Labākais video (A Day In The City), Labākā roka dziesma (A Day In The City) un Labākais roka albums (For the sleepy people). Kā viņiem veiksies, to vērojiet tiešraidē TV3!

Uz augšu
Back