Ogres hokejisti - caur adatas aci

Latvijas atklātā hokeja čempionāta līdervienība "ASK/Ogre" šodien tikai spēles galotnē guva virsroku pār Daugavpils "Latgali". Uzvaras vārtus ogrēniešiem guva Edgars Adamovičs.

Adamovičs izšķirošo ripu latgaliešu vārtos iemeta minūti un trīs sekundes pirms pamatlaika beigām un nodrošināja savai komandai uzvaru ar 2:1, vēl vairāk ļaujot nostiprināties turnīra tabulas pirmajā vietā.

Pirmajā periodā rezultātu atklāja Daugavpils komandas spēlētājs Maksims Petruks, bet izlīdzinājumu trešā perioda sākumā panāca Jānis Tomans.

Ogres hokejistu kontā tagad ir 72 punkti, bet otro vietu ar 54 punktiem ieņem Latvijas čempioni "Rīga 2000".

"Latgale" ar 34 punktiem pagaidām ierindojās trešajā pozīcijā, par trīs punktiem apsteidzot "Liepājas metalurgu".