''Ventspils'' uzvar "Triobet" Baltijas līgas pusfināla spēlē

Nuncio Dzavetjēri
Nuncio Dzavetjēri Foto: LETA

Trešdien Baltijas futbola klubu turnīra "Triobet" Baltijas līgas pusfināla pirmajā spēlē "Ventspils" savā laukumā ar 2:0 pārspēja Igaunijas klubu Tallinas "Flora".

Jau mača 17. minūtē viesu vārtsargu Staņislavu Pedoku pārspēja "Ventspils" kluba pussargs Aleksejs Višņakovs, panākot 1:0. Bet otrā puslaika vidū pārsvaru dubultoja Alekseja brālis Eduards Višņakovs, kurš tikai nesen bija iznācis uz maiņu.

Līdz mača beigām Aleksandrs Koļinko palika nepārspēts, tādējādi Kurzemes klubam ir labas izredzes izcīnīt uzvaru arī divu spēļu summā.

Atbildes spēle tiks aizvadīta 8. jūnijā.

Plkst.19 sākās otrs pusfināla mačs, kurā Mariampoles "Sūduva" komanda no Lietuvas uzņem "Liepājas metalurgu".

4.jūlijā tiks aizvadīts "Triobet" Baltijas līgas fināls.