T, 28.09.2022.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Laiks mīlas ēdienkartei!

Laiks mīlas ēdienkartei!
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: www.flickr.com

Afrodīziji ir dabas dāvanas seksualitātes atraisīšanai. Tie palielina baudu, atmodina seksuālo kaisli, atbrīvo no kauna sajūtas, rosina kūtrus un sagurušus vīriešus, palielina potenci un ir lieliski frigidu sieviešu iekvēlināšanā.

Visas šīs ēdamlietas bieži izskatās mazliet pikantas. Tās atgādina gan vīrišķos (žeņšeņa sakne, banāns), gan sievišķos (austeres, gliemji, persiki) mīlas ieročus.

Paldies par afrodīziju nosaukumu jāsaka mīlas dievietei Afrodītei, kura piedzimusi no jūras putām. Pateicoties tam, visi jūras mošķi ieņem godpilnu vietu afrodīziju rindā. Tie ir dažādi gliemji, moluski un pats galvenais – austeres. Tās ir jāēd tajos mēnešos, kuros ir burts R, jo siltā laikā austerēs ātri savairojas baktērijas. Tādēļ februāris ir īsti piemērots šī glumā afrodīzija baudīšanai. Īpaši tas ieteicams vīriešiem, jo austerēs esošais cinks veicina spermas veidošanos.

Vīns jau izsenis ir bijis svētku un mīlas dzēriens. Ne velti senie grieķi to dēvēja par mirstīgo cilvēku ambroziju un rīkoja vīna svētkus. Tos svinēja par godu vīna dievam Dionīsam, un tie izvērtās par mīlas orģijām. Plūda vīna upes, un mīlas priekiem nodevās gan jauni, gan veci. Dzerot vīnu, būtu vēlams ievērot mērenību – mīlas iekvēlināšanai pietiks ar divām vienībām. To savā traktātā atklājis arī grieķis Ēbuls, kurš uzskata, ka viena vīna amfora veicina veselību, divas – kaisli un mīlestību, trešā – miegu, ceturtā – labu garastāvokli, piektā – klaigas, sestā – ironiju, septītā – trokšņainus strīdus, astotā – liecinieku pieaicināšanu, devītā – dusmas, bet desmitā – neprātu un ekstāzi.

Āboli. Čūska ar ābolu kārdināja Ievu, savukārt Ieva kārdināja Ādamu. Būtu brīnums, ja šis grēka auglis netiktu iekļauts afrodīziju sarakstā. Smaržīgs un sulīgs. Īpaši labi garšo divatā – ne velti kāzās diegā iekar ābolu, kas jaunlaulātajiem kopīgi jāapēd.

Cidonijas agrāk tika uzskatītas par mazu ābolu. Leģendas vēsta, ka zelta ābols, kas ganam Parisam bija jāpasniedz visskaistākajai dievietei, bija cidonija. Zeltainajā auglī slēpjas daudz C vitamīna, kas uzmundrina un dod spēku.

Granātābols ir radies no vīna un līksmības dieva Dionīsa asinīm. Gaļīgie granātābola ziedi senatnē tika uzskatīti par mīlas un maksts simbolu. Pats auglis bija baudkāres iemiesojums. Šajā ābolā ir vairāk nekā desmit vielu, kas iekvēlina seksuālo kaisli. Taču, ja vēlies atzīties mīlā un aicināt attiecībās iet tālāk par skūpstiem, pasniedz granātābolu vīna glāzē. Pamēģini! Senajā Grieķijā tas darbojās.

Banāns ir līderis starp afrodīzijiem izcilās formas dēļ. Tas ir bagāts ar minerālvielām, vitamīniem un ogļhidrātiem. Vislabākā īpašība ir tā, ka banāns dod tūlītēju efektu.

Leģendas vēsta, ka īstam mīlniekam vienmēr gultai blakus stāvējis grozs ar banāniem – pēc mīlas akta apēsts auglis deva iespēju mīlas rotaļu nekavējoties atkārtot.

Banāns simbolizē spēku un auglību, jo ir lielākais auglis pasaulē, kam nav koka stumbra. Dzeltenais afrodīzijs ir auglīgs – viens augs vienā reizē spēj saražot līdz 200  augļu. Dzeltenais svešzemnieks augļus nogatavina deviņus mēnešus. Saskati līdzību? Jā, tieši tikpat ilgi sieviete iznēsā mazuli.

Aprikoze. Aprikoze tiek pielīdzināta sievietes prieka avotam, un tās smarža, kā arī pūkainā miziņa atgādina sievieti – smaržīgu un maigu. Senāk sieviete, pasniedzot aprikozi, patiesībā pasniedza sevi. Savukārt vīrietis augli apēda, sulai šķīstot, tādējādi demonstrējot kādu baudu spēs sniegt savai sirdsdāmai. Aprikoze ir tikpat bagāta ar vitamīniem kā sieviete ar viltībām. Aprikožu sēklu eļļu iesaka ieziest pirms mīlas rotaļām, lai pastiprinātu dabisko aromātu, kas liek vīriešiem kļūt trakiem.

Medus cieņu un brīnumzāļu slavu iemantojis visā pasaulē. Grieķi to uzskatīja par debesu zālēm, indiāņi ieteica ziest intīmā vietiņā, lai paildzinātu mīlas baudu. Musulmaņi ir pārliecināti, ka medus ir ēdienu ēdiens, dzērienu dzēriens, zāļu zāles.

Saldais dopings ātri palīdz atgūt spēkus un uzlabo veselību. Gadsimtiem ilgi jaunlaulātie dodas medusmēnesī, lai baudītu viens otra saldumu.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu