Aksenoks dejos šovā "Dejo ar zvaigzni"

FOTO: TV3

Pagājušajā svētdienā bijušais Rīgas mērs Aivars Aksenoks šova "Dejo ar zvaigzni" skatītājiem apsolīja ar kādu apgūtu deju uzstāties šova tiešraidē.

A.Aksenoks savulaik bijis profesionāls dejotājs un dažādās sacensībās startējis ar Latvijas labākajiem deju pāriem. Šīs svētdienas deja būs A.Aksenoka kādreizējo prasmju un iemaņu izaicinājums, viņš centīsies pārsteigt ne vien skatītājus, bet arī kādreizējos deju sāncenšus, kuri šobrīd ir profesionāli pasniedzēji.

Šajā svētdienā, 14.martā, TV3 šova "Dejo ar zvaigzni" dalībnieki un dejotāji vienosies tematikai "Pasaules hiti"! Tas nozīmē, ka par deju muzikālo pavadījumu būs izvēlētas dziesmas, kas plaši pazīstamas visā pasaulē. Svētdien deju laukumā tiks sniegts tango, rumbas, kvikstepa, ča ča ča un pirmo reizi šova vēsturē arī lēnā fokstrota priekšnesums. Kurš izvēlējies "Dejo ar zvaigzni" gluži vai liktenīgo rumbu?! Protams, neiztikt arī bez visu dalībnieku vienošanās kopējā dejā – šoreiz tā būs karstasinīga samba! Ļaujieties, iespējams, skaistākajai cīņai – dejai šajā svētdienā, 14.martā, šovā "Dejo ar zvaigzni" 20:00 TV3!
 
Smaga nedēļa un nogurums
Kā atzīst "Dejo ar zvaigzni" veidotāji, dalībniekiem šī ir smaga nedēļa un dejotājos jūtams nogurums. Līdz šim naktīs laiku mēģinājumiem veltīja tikai Karina Tatārinova un Gatis Sevels, bet nu šovā šādi pāri ir vismaz trīs. Naktsputni jeb K.Tatārinova ar deju partneri svētdienas tiešraidei gatavo kvikstepu.

Spēku izsīkums skaidrojams ne tikai ar ilgajiem mēģinājumiem un lielo slodzi, bet arī ar emocionālas labsajūtas trūkumu. Piemēram, Dana Dombrovska jūtas sagurusi un situāciju sarežģī tas, ka viņas deju partneris Aleksandrs Aļošins nāk no Talsiem, kur šobrīd pavada daudz laika. Tas tango apgūšanu padara grūtāku un nebūt neuzlabo pāra kopējo noskaņojumu.

Svārstības jūtamas arī Santas Didžus un Māra Pūces savienībā – abi jau iepriekšējā nedēļā ilgi domāja, vai pareizi veidot netradicionālu tango, ko izpildīja AC/DC dziesmas pavadījumā un kurš saņēma dažādu žūrijas vērtējumu. Līdzīgas pārdomas abus skārušas arī šajā nedēļā – viņi grib parādīt ko nebijušu un pārsteidzošu rumbas dejā, bet baidās, vai žūrija un skatītāji sapratīs.

Pasaules hitu tematikai veltītajam šovam gatavojas arī pārējie "Dejo ar zvaigzni" dalībnieki - Jānis Auzāns un Zane Prokofjeva gatavo rumbu un dejā izmantos Tarantīno filmas motīvus. Ainārs Ančevskis un Ieva Kemlere visas nedēļas garumā nodevušies ča ča ča, bet Rolands Meržejevskis ar Elīzu Ancāni nolēmuši šova vēsturē ienest jaunumu – pirmo reizi projekta laikā tiks dejots lēnais fokstrots. Par jaunajām vēsmām un panākumiem varēs pārliecināties jau svētdien!

Vīrs un vārds!
Pagājušajā svētdienā bijušais Rīgas mērs Aivars Aksenoks šova "Dejo ar zvaigzni" skatītājiem apsolīja ar kādu apgūtu deju uzstāties šova tiešraidē. A.Aksenoks savulaik bijis profesionāls dejotājs un piedalījies dažādās augsta līmeņa sacensībās. Šīs svētdienas deja būs A.Aksenoka kādreizējo prasmju un iemaņu izaicinājums, viņš centīsies pārsteigt ne vien skatītājus, bet arī kādreizējos deju sāncenšus, kuri šobrīd ir profesionāli pasniedzēji.

Unikāla iespēja!
Un vēl kas īpašs un nebijis - svētdien tiks veidota speciāla īsfilma par šova tapšanas aizkulisēm: dalībnieku satraukuma minūtes pirms iziešanas deju laukumā, grimēšanās un tērpu laikošana, kā arī daudz citu interesantu momentu, kas televīzijas skatītājiem nereti paliek aizkadrā. Šo īpašo video varēs noskatīties tikai un vienīgi TV3 portālā www.tv3.lv/dejo!  Bet līdz tam ikviens tiek aicināts iesūtīt jautājumus www.tv3.lv/dejo un uz interesantākajiem jautājumiem tiks meklētas atbildes kopā ar šova dalībniekiem!

Uz augšu