Slovākijas hokeja izlase pēdējā iekļūst ceturtdaļfinālā

Pēc Slovākijas izlases grūti izcīnītās uzvaras 4:3 ''play-off'' mačā pār Norvēģijas valstsvienību noskaidrojušās visas komandas, kuras turpinās cīņu par Vankūveras olimpisko spēļu hokeja turnīra čempiontitulu.

Slovākijas-Norvēģijas mačā līdz 49. minūtei rezultāts turējās neizšķirts (3:3), bet tad precīzi meta pieredzējušais slovāks Miroslavs Šatans, kas guva savas komandas ceturtos vārtus, pārspējot teicami spēlējošo Polu Grotnesu.

Vārtu guvēji: Mihals Handzušs (7:03) - 1:0, Mariāns Gāborīks (9:48) - 2:0, Matss Zukarelo-Āsens (18:06) - 1:2, Ričards Zedniks (18:52) 3:1, Tore Vikingstads  (27:27) - 2:3, Anderss Bastiansens (39:59) - 3:3, Miroslavs Šatans (49:41) - 4:3.

Ceturtdaļfinālā Slovākija tiksies ar pašreizējiem olimpiskajiem čempioniem zviedriem.

Citos pāros ASV mērosies spēkiem ar Šveici, Krievija ar Kanādu un Čehija ar Somiju.

Visas ceturtdaļfināla spēles izspēlēs 24. februārī, bet turnīra fināls gaidāms Olimpisko spēļu noslēguma dienā - 28. februārī.