Spānija piekto reizi triumfē Eiropas futzāla čempionātā

Eiropas futzāla čempionātā sestdien piekto reizi septiņos aizvadītajos turnīros triumfēja Spānijas valstsvienība.

Finālā galvenie favorīti spāņi ar rezultātu 4:2 (2:0) pārspēja Portugāles valstsvienību. Vēl 37.minūtē Spānija atradās vadībā ar 3:0, tomēr, pateicoties sestā laukuma spēlētāja iznākšanai, portugāļi nepilnas minūtes laikā divus vārtus atguva. Pēdējais vārds gan piederēja Spānijai, kas raidīja bumbu tukšos vārtos un uzvarēja ar 4:2.

Abas komandas savā starpā tikās arī grupu turnīrā, kad Spānija bija pārāka ar 6:1.

Spānija Eiropas čempionātā triumfēja trešo reizi pēc kārtas, bet labāko trijniekā spāņi iekļuvuši visos septiņos aizvadītajos Eiropas čempionātos. Savukārt Portugāle pirmo reizi iekļuva sacensību labāko trijniekā.

Tikmēr mačā par trešo vietu Čehija ar rezultātu 5:3 pārspēja Azerbaidžānu.