O, 16.08.2022.

«Lattelecom» pārtraucis sadarbību ar «Positivus» festivālu

TVNET/LETA
«Lattelecom» pārtraucis sadarbību ar «Positivus» festivālu
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Grupa "NOTHING BUT THIEVES" uzstājās "Positivus" festivālā Salacgrīvā
Grupa "NOTHING BUT THIEVES" uzstājās "Positivus" festivālā Salacgrīvā Foto: Paula Čurkste / LETA

Telekomunikācijas uzņēmums «Lattelecom» pārtraucis ilggadējo sadarbību ar mūzikas festivālu «Positivus», aģentūrai LETA apstiprināja «Lattelecom» sabiedrisko attiecību vecākā projektu vadītāja Lāsma Trofimova.

Viņa norādīja, ka sākot ikvienu sadarbības aktivitāti, tiek noslēgta abpusēja vienošanās par tās termiņu. «Arī sadarbībā ar festivālu «Positivus» bija noslēgts ilgtermiņa sadarbības līgums, kuras beigu termiņš bija pagājušais gads,» skaidroja Trofimova.

Savukārt jautāta, vai tiesa, ka pēc Latvijas mobilo sakaru operatora «Latvijas mobilais telefons» un «Lattelecom» neapvienošanās «Lattelecom» ir samazinājis mārketinga izdevumus šādiem vērienīgiem projektiem, Trofimova atzīmēja, ka uzņēmuma sadarbības projekti vienmēr ir tikuši un tiek izvērtēti regulāri, vērtējot to atbilstību uzņēmuma vajadzībām, risinājumu un piedāvājumu aktualitātei.

Festivāla organizatori aģentūrai LETA komentāru par radušos situāciju pagaidām nav snieguši.

Kā liecina «Lattelecom» mājaslapā publiskotā informācija, «Lattelecom» sadarbību ar «Positivus» festivālu sāka 2013.gada nogalē.

Kā ziņots, «Lattelecom» pieder valstij Privatizācijas aģentūras personā (51%) un Dānijā reģistrētajam «Telia Company» meitas uzņēmumam «Tilts Communications» (49%).

«Lattelecom» grupā ir uzņēmumi «Lattelecom», «Lattelecom BPO», «Citrus Solutions», «Lattelecom Technology», «Media 360» un «Baltijas Datoru akadēmija». «Lattelecom» pieder 23% SIA «Latvijas Mobilais Telefons» daļu.

«Lattelecom» konsolidētais apgrozījums pērn bija 195,67 miljoni eiro, kas ir par 1,1% jeb 2,4 miljoniem eiro vairāk nekā 2016.gadā, savukārt tā konsolidētā peļņa palielinājās par 26,4% jeb 8,5 miljoniem eiro, sasniedzot 40,7 miljonus eiro.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu