Nitišs un ALM Motorsport uzvar Palangas 1006 km sacensībās

FOTO: Reinisnitiss.com

Sestdienas, 21. jūlija, vakarā Palangā noslēdzās 1006 km autošosejas izturības sacensības, kurās ar Seat Leon Cupra TCR spēkratu igauņu ALM Motorsport komandas sastāvā startēja arī jēkabpilietis Reinis Nitišs. 38 komandu konkurencē ALM Motorsport izcīnīja 4. vietu, savukārt TCR klases ieskaitē Nitišs ar komandas biediem finišēja kā pirmie.

“Šīs nebūt nebija vieglas sacensības. Jau no paša starta sēdos pie auto stūres un tas bija grūtākais no visiem dienas braucieniem. Trase nav pārāk gara un nemitīgi ir jāveic apdzīšanas, vai arī kāds no ātrākas klases apdzen tevi. Tas prasa milzīgu un nepārtrauktu koncentrēšanos, turklāt tas viss karstā sacīkšu auto, kad ārā ir teju +30 grādu. Bija grūti izturēt pirmo stundu šādā slodzē, taču ar katru nākamo braucienu bija vieglāk ieiet ritmā un saglabāt uzņemto tempu,” iesāk Reinis Nitišs.

“Visu sacensību garumā bija ciešas cīņas ar tuvākajiem konkurentiem TCR klasē un vēl pat stundu pirms finiša nebija izteiktu līderu. Taču gan braucēji, gan visa komanda izpildīja savus uzdevumus augstākajā līmenī, nepieļāvām nedz sportiskas, nedz tehniskas kļūdas un spējām finišēt uz priekšā sāncenšiem.”

FOTO: Reinisnitiss.com

Sacensību Top3 TCR ieskaitē:

1. ALM Motorsport 351 aplis

2. DHL Racing Team 350 apļi

3. London Grill Racing Team 342 apļi

Pateicoties šim panākumam ALM Motorsport komanda izcīnījusi arī Baltijas izturības sacensību čempiona titulu TCR ieskaitē.

“Vēlos pateikties ALM Motorsport komandai par šo iespēju. Tā man sniedza vērtīgu pieredzi, kas palīdzēs attīstīt manu braucēja karjeru. Tāpat arī liels paldies ikvienam līdzjutējam un, protams, arī maniem atbalstītājam,” noslēgumā saka Reinis Nitišs.

Uz augšu