Pk, 12.08.2022.

Volvo Cars prezentē jauno S60

Volvo Cars prezentē jauno S60
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Volvo

Premium klases automobiļu ražošanas uzņēmums Volvo Cars savā pirmajā ASV ražotnē Čarlstonā, Dienvidkarolīnas štatā, prezentēja jauno S60.

20.jūnijā tika oficiāli atklāta jaunā Čarlstonas ražotne. Šīs dubultās svinības – automobiļa modeļa prezentācija un ražotnes atklāšana – ir apstiprinājums Volvo Cars apņēmībai izvērst darbību ASV, kas ir svarīgs tirgus uzņēmumam un tā jaunajam vidējās klases sporta sedanam. Jaunais S60 ir pirmais ASV izgatavotais Volvo automobilis.

«Jaunais S60 ir viens no visaizraujošākajiem Volvo automobiļiem, ko mēs jebkad esam radījuši,» paziņoja Volvo Cars prezidents un izpilddirektors Hokans Samuelsons. «Tas ir autovadītājiem draudzīgs auto, kas palīdz mums nostiprināt pozīcijas ASV un Ķīnas sedanu tirgū un sniedz Volvo Cars jaunas izaugsmes iespējas.»

Jaunais S60 ir pirmais Volvo automobilis, kuram netiek piedāvāts dīzeļdzinējs.

Pēc Volvo Cars teiktā, tas apliecina uzņēmuma apņemšanos pārejā uz elektrifikāciju un ilgtermiņa nākotnes mērķus atbrīvoties no tradicionālajiem iekšdedzes dzinējiem. Protams, tas notiks pakāpeniski, taču no 2019.gada visi jaunie Volvo modeļi tiks elektrificēti.

Foto: Volvo

Jaunajam S60 būs pieejami divi uzlādējami (plug-in) hibrīda benzīna motori ar kompresoru un turbokompresoru: Volvo T6 Twin Engine AWD uzlādējams hibrīds, kas attīsta 340 ZS, un T8 Twin Engine AWD uzlādējams hibrīds, kas sasniedz 400 ZS*. T8 Twin Engine AWD pieejams arī jauninājums, kas nodēvēts par Polestar Engineered. Tas ir papildinājums automobiļa riteņiem, bremzēm, piekarei un motora kontroles ierīcei, kas ļauj palielināt S60 T8 kopējo jaudu līdz 415 ZS*. Pēc izlaides tirgū būs pieejami labi pazīstamie Volvo T5 un T6 benzīna motori.

Jaunais S60 ir konstruēts uz Volvo Cars izstrādātās Scalable Product Architecture (SPA) moduļveida platformas. Tam uzstādītās un pēc izvēles pieejamās drošības, informācijas un izklaides sistēmas ir tādas pašas kā gada sākumā izlaistajam V60, kā arī izcilākajiem 90. sērijas automobiļiem un krosoveram XC 60.

Foto: Volvo
Par dinamiskām gaitas īpašībām jaunajā S60 gādā aktīvā šasija un iespēja izvēlēties starp vairākiem braukšanas režīmiem.

City Safety sistēma ar Autobrake tehnoloģiju tikmēr palīdz novērst draudošas sadursmes, un šī ir vienīgā tirgū pieejamā sistēma, kura spēj atpazīt gājējus, velobraucējus un lielus dzīvniekus.

Izvēles sistēma Pilot Assist, kas palīdz vadītājam stūrēt, uzņemt ātrumu un bremzēt uz labi apzīmētiem ceļiem ar ātrumu līdz pat 130 km/h, ir atjaunota, uzlabojot gaitu pagriezienos. S60 aprīkots arī ar Run-off Road Mitigation, Oncoming Lane Mitigation un citām stūrēšanas palīdzības sistēmām. Izvēles sistēma Cross Traffic Alert ar automātisko bremzēšanu vēl vairāk uzlabo drošību cilvēkiem gan automobilī, gan ārpus tā.

Foto: Volvo

Volvo Cars Sensus Connect informācijas un izklaides sistēma ir pilnībā saderīga ar Apple CarPlay, Android Auto un 4G, pastāvīgi nodrošinot autovadītājus ar komunikācijām.

*ASV specifikācija

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu