T, 31.05.2023.

Uz Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētkiem Aglonā norīkos papildu autobusus un vilcienu

LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Reuters/ScanPix

Uz Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētkiem Aglonā tiks norīkoti papildu autobusi un vilciens, informēja Autotransporta direkcijā.

Nodrošinot iedzīvotājiem iespēju nokļūt Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkos Aglonā un pēc svētkiem atpakaļ mājās, no 13.augusta līdz 15.augustam būs papildu autobusu reisi un pagarināti vairāki esošie autobusu un vilcienu reisi. Izmaiņas skars trīs autobusu maršrutus un vienu vilciena maršrutu.

No 13.augusta līdz 15.augustam tiks veiktas izmaiņas AS "Nordeka" apkalpotajā maršrutā Nr.7981 Rīga-Preiļi, atsevišķus autobusu reisus pagarinot līdz Aglonai. Tāpat tiks pagarināti divi vilciena maršruta Rīga-Daugavpils reisi, lai 14.augustā iedzīvotājiem būtu iespēja tikt līdz Aglonai, bet pēc svētkiem, 15.augustā, - atpakaļ uz Rīgu.

14.augustā un 15.augustā AS "Rēzeknes autobusu parks" apkalpotajā maršrutā Nr.5627 Rēzekne-Malta-Feimaņi tiks atklāti kopumā četri papildu reisi, kas tiks pagarināti līdz Aglonai. Abās dienās arī SIA "Jēkabpils autobusu parks" apkalpotajā maršrutā Nr.5714 Preiļi-Aglona-Grāveri tiks atklāti kopumā 18 jauni reisi, kas tiks izpildīti tikai līdz Aglonai vai no Aglonas virzienā uz Preiļiem.

Lai iedzīvotāji varētu no svētku norises vietas nokļūt līdz stacijai, lai pagūtu uz vilcienu Rīga-Aglona, vai, tieši otrādi, braucot ar vilcienu no Rīgas, tikt līdz svētku norises vietai, vairāki maršruta Preiļi-Aglona-Grāveri autobusi tiks pieskaņoti vilciena kursēšanas grafikam.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais