Mūžībā aizgājis Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra vadītājs

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Mūžībā aizgājis VSIA " Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs" (RPNC) valdes priekšsēdētājs Jānis Buģins,  informēja RPNC.

Buģins dzimis 1951.gada 1.augustā. Viņš RPNC vadīja 17 gadus un bijis viens no ilglaicīgākajiem vadītājiem iestādes turpat 200 gadu vēsturē.

Buģins 1975.gadā beidzis Rīgas Medicīnas institūta Ārstniecības fakultāti, pēc kā sācis specializēties neiroloģijā, drīz arī psihiatrijā visdažādākos kursos un sadarbības projektos Latvijā un ārzemēs. Darbu sācis 1975.gadā neirologa specialitātē Jelgavas pilsētas slimnīcā un poliklīnikā, vēlāk vairāk nekā 20 gadus darbu turpinājis Jelgavas psihoneiroloģiskajā slimnīcā "Ģintermuiža", bet 2000.gadā kļuvis par valdes locekli un galveno ārstu BOVSIA "Psihiatrijas centrs".

Buģins ilgus gadus bija Veselības ministrijas galvenais speciālists psihiatrijā. Ieguvis arī profesionālā maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā.

Šodien Veselības ministrijā notika RPNC kapitāldaļu turētāja ārkārtas dalībnieku sapulce, kurā RPNC valdes priekšsēdētāja pienākumus uzdeva pildīt RPNC valdes loceklei Irinai Starkovai, kura šos pienākumus pildīja Buģina atvaļinājuma laikā. RPNC valde strādās divu locekļu sastāvā.

Uz augšu