Halepa Monreālas WTA "Premier" turnīra finālā uzvar Stīvensu

Planētas pirmā rakete sieviešu tenisā Simona Halepa no Rumānijas svētdien triumfēja Monreālas WTA "Premier" turnīrā.

Finālmačā Halepa divu stundu un 41 minūtes duelī ar rezultātu 7-6 (8:6), 3-6, 6-4 pārspēja planētas trešo raketi Sloeinu Stīvensu no ASV.

Halepai šis ir 18. WTA tituls karjerā. Halepa "Rogers Cup" turnīrā triumfēja arī pirms diviem gadiem.

Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Anastasija Sevastova šī turnīra ceturtdaļfinālā apstājās ar zaudējumu Stīvensai, kamēr valsts pirmā rakete Aļona Ostapenko cieta zaudējumu pirmajā kārtā.

Kanādā notiekošā turnīra jeb "Rogers Cup" specifika ir tāda, ka pāra gados dāmas sacenšas Monreālā, bet nepāra gados Toronto. Savukārt vīri pāra gados spēlē Toronto, bet nepāra gados Monreālā.