Bartēzs Maskavā dzen izmisumā CSKA

Zaudējumu UEFA kausa izcīņas grupu turnīra pirmajā kārtā ceturtdien piedzīvoja kausa ieguvēji Krievijas kluba Maskavas CSKA futbolisti, kas F grupas pirmajā spēlē savā laukumā ar 1:2 piekāpās Francijas komandai Marseļas "Olympique".

Marseļas klubs abus vārtus guva jau pirmajā puslaikā - 23.minūtē ar galvu bumbu CSKA vārtos raidīja Sabri Lamušī, bet pēc 15 minūtēm Mamadu Njangs panāca 2:0.

Otrā puslaika sākumā CSKA varēja samazināt rezultāta starpību, taču komandas kapteinim Sergejam Ignaševičam ar 11 metru soda sitienu neizdevās pārspēt lieliski spēlējošo "Olympique" vārtsargu Fabjēnu Bartēzu.

Vienīgos vārtus UEFA kausa ieguvēji guva tikai 10 minūtes pirms mača beigām, kad precīzs bija Vāgners Lavs.

Visu maču teritoriāls pārsvars bija CSKA futbolistiem, kas izveidoja vairākus labus vārtu gūšanas momentus, tomēr Bartēzu mačā izdevās pārspēt tikai vienreiz.

Pēc mača arī CSKA galvenais treneris Valērijs Gazajevs atzina, ka "Olympique" uzvarēja, pateicoties Bartēza sniegumam. "Mēs spēli zaudējām vienam cilvēkam. Viņš nospēlēja nevainojami."

Otrajā šīs grupas spēlē Bukarestes "Dinamo" spēlēja neizšķirti 0:0 ar Holandes "Heerenveen".

Citu spēļu rezultāti:

A grupa: "Viking Stavanger" (Norvēģija) - "Monaco" (Francija) 1:0, Sofijas CSKA (Bulgārija) - Hamburgas SV (Vācija) 0:1;

B grupa: Petahtikvas "Maccabi" (Izraēla) - "Palermo" (Itālija) 1:2, Maskavas "Lokomotiv" (Krievija) - "Espanyol" (Spānija) 0:1;

C grupa: Bukarestes "Steaua" (Rumānija) - "RC Lens" (Francija) 4:0, "Halmstad" (Zviedrija) - Berlīnes "Hertha" (Vācija) 0:1;

D grupa: Dņepropetrovskas "Dņipro" (Ukraina) - "AZ Alkmaar" (Nīderlande) 1:2, "Grasshoppers" (Šveice) - "Middlesbrough" (Anglija) 0:1;

E grupa: "Basel" (Šveice) - Strasbūras "Racing" (Francija) 0:2, "Tromso" (Norvēģija) - "AS Roma" (Itālija) 1:2;

G grupa: Doņeckas "Šahtar" (Ukraina) - Saloniku PAOK (Grieķija) 1:0, "Stade Rennes" (Francija) - "VfB Stuttgart" (Vācija) 0:2;

H grupa: Sanktpēterburgas "Zeņit" (Krievija) - Gimaraišas "Vitoria" (Portugāle) 2:1, "Besiktas" (Turcija) - Boltonas "Wanderers" (Anglija) 1:1.