Fabrikante Aisha debitē teātrī

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

Aisha

Realitātes šova "Fabrikas muzikālais teātris" uzvarētāja Aisha kļuvusi par aktrisi – viņa piedalīsies Dailes teātra mūziklā "Burvis no Oza zemes".

Valta Pūces un Pētera Brūvera mūzikls visai ģimenei "Burvis no Oza zemes" uz Dailes teātra skatuves atkal būs redzams 10. un 11. maijā. Aisha šajās izrādēs būs Dorotijas lomā.

Šī būs jaunās televīzijas zvaigznes pirmā debija uz lielās teātra skatuves. Gatavošanās šai lomai kopā ar izrādes mūzikas autoru Valtu Pūci ilgusi jau vairākus mēnešus. Tiesa, Aisha jau agrāk ieskaņojusi Dorotijas partiju kompaktdiskā "Burvis no Oza zemes", kas klajā nāca līdz ar iestudējuma pirmizrādi – 2004. gada 18. decembrī.

Komponists Valts Pūce Aishas talantu, šarmu un atraktivitāti pamanījis jau tad, kad kā viesis bija uzaicināts uz realitātes šova koncertu. Tāpēc ar Aishas debiju mūziklā "Burvis no Oza zemes" mūzikas autors saista lielas cerības.

Izrāde "Burvis no Oza zemes" paredzēta arī 7. jūnijā, kas šajā sezonā būs pēdējā iespēja tikties ar šā mūzikla varoņiem.

Uz augšu