Fomins un Kleins Turcijā

Dalīties Dalīties E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

Latvijas mūziķi Fomins un Kleins trešdien Turcijas pilsētā Stambulā aizvadīja pirmo Eirovīzijas dziesmu konkursa šova mēģinājumu, pavēstīja mūzikas ierakstu kompānijā "Mikrofona ieraksti".

Fomins un Kleins Turcijā ieradās trešdien. Viņus pavada mūziķi Jānis Lūsēns juniors, Egils Mežs, Valērijs Iņutins, Nellija Bubujanca, kā arī mūzikas ierakstu kompānijas "Mikrofona ieraksti" direktore Elita Milgrāve, Latvijas delegācijas vadītāja Iveta Lepeško un konkursa starptautisko sakaru koordinatore Ilona Bērziņa.

Kopā ar Fominu un Kleinu trešdien pirmo Eirovīzijas mēģinājumu aizvadīja arī Somijas, Šveices, Izraēlas, Andoras, Portugāles, Maltas, Monako, Grieķijas un Ukrainas mūziķi.

Tāpat trešdien Fomins un Kleins pirmo reizi tikās ar Eirovīzijas žurnālistiem. Lielākā daļa žurnālistu jau zināja par kompozīcijas "Dziesma par laimi" popularitātes veicināšanas kampaņu, kuras ietvaros dziesma iedziedāta vairākās Eiropas tautu valodās. Fominu un Kleinu Stambulā intervēja arī Turcijas radio un televīzija.

Uz augšu