Vējonis skolēniem novēl ar labām sekmēm un jaunām zināšanām bagātu mācību gadu

Valsts prezidents Raimonds Vējonis piedalās grāmatu dāvināšanas ceremonijā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Tautas grāmatu plauktam.

FOTO: Zane Bitere/LETA

Viesojoties Siguldas Valsts ģimnāzijā, Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien skolēniem novēlēja ar labām sekmēm un jaunām zināšanām bagātu mācību gadu, informēja Valsts prezidenta kancelejā.

"Šogad svinam mūsu valsts simtgadi. Arī Siguldas Valsts ģimnāzija šī gada novembrī svinēs 100 gadu jubileju. Zīmīgi, ka tā ir vienu dienu vecāka par mūsu valsti, tā apliecinot, ka Latvijas valsts dibināšana, veidošana un attīstība jau kopš valsts pirmsākumiem neatraujami bija, ir un būs saistīta ar izglītotiem un zinošiem cilvēkiem," uzsvēra Valsts prezidents.

Valsts prezidents aicināja jauniešus izmantot skolas un skolotāju sniegtās zināšanas, lai ar katru dienu kļūtu gudrāki, jo tieši jaunieši būs tie, kas veidos mūsu valsts nākotni. "Zināšanas, tas ir spēks, ko neviens nevar atņemt. Zināšanas sniedz mums iespējas un palīdz veidot nākotni," sveicot Siguldas Valsts ģimnāzijas skolēnus un skolotājus uzsvēra Vējonis.

Skolotājiem Valsts prezidents novēlēja būt devīgiem - sniegt savas zināšanas jauniešiem un vienmēr būt vienu soli viņiem priekšā.

"Mēs esam gudra, stipra un strādīga tauta. Mūsu rokās ir tas, cik lieli mēs esam, mūsu rokās ir Latvija un tās nākotne," atgādinot Siguldas Valsts ģimnāzijas skolnieces Katrīnas Taupmanes, kura piedalījās Valsts prezidenta organizētajā ikgadējā skolēnu eseju un video konkursā "Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijas dzimšanas dienā", vārdus, sacīja Vējonis.

Valsts prezidents Siguldas Valsts ģimnāziju apmeklēja Siguldas reģionālās vizītes laikā. Vēl paredzēts tikties ar Siguldas novada deputātiem un uzņēmējiem, kā arī apmeklēt Bobsleja un kamaniņu trasi "Sigulda", zemnieku saimniecību "Pīlādži" un SIA "Kokpārstrāde 98".

Uz augšu