Tiks aizvadīts FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta Rīgas posms; LTV nodrošinās tiešraides

Incidents pasaules rallijkrosa čempionāta Rīgas posmā, kurā cietis Petera Solberga auto

FOTO: Raimonds Volonts, www.volontsphotography.com

Nedēļas nogalē – 15. un 16. septembrī – tiks aizvadīts FIA Pasaules rallijkrosa čempionāta Rīgas posms. LTV nodrošinās tiešraides no Biķernieku trases un informēs par visām čempionāta posma aktualitātēm.

Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta Rīgas posms ir viens no šā gada lielākajiem sporta notikumiem Latvijā. Latvijas Televīzijas Sporta redakcija nodrošinās īpašu programmu par visām Rīgas posma norisēm. Par to TVNET informēja Latvijas Televīzijas komunikācijas speciāliste Krista Luīze Priedīte.

13. septembrī, plkst. 19.30, LTV7 tiešraidē pieslēgsies Brīvības laukumam. Tur Reinis Ošenieks un Dagmāra Legante ziņos par Rīgas posma prezentācijas pasākumu. Tā ietvaros no Rātslaukuma līdz pat Brīvības piemineklim notiks Rīgas posma dalībnieku parāde. Piektdien Biķernieku trasē tiks aizvadīti treniņbraucieni, bet 15. septembrī, plkst. 11.45 notiks pirmais Rīgas posma studijas pieslēgums no Biķerniekiem. Studijās, ko vadīs Reinis Ošenieks un Dāvids Erenštreits, būs gan atskati uz jau aizvadītajiem braucieniem, intervijas ar pašmāju braucējiem un pasaules rallijkrosa zvaigznēm, kā arī visa informācija par sacensību grafiku, rezultātiem un atmosfēru Biķerniekos. Reportāžas Biķernieku trasē veidos Armands Tripāns, bet sacensības komentēs pieredzējušais un erudītais autosporta komentētājs Aldis Putniņš.

Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta Rīgas posmā LTV žurnālistiem ir lieliska iespēja piekļūt ļoti tuvu kā sportistiem, tā tehniskajam personālam, un viņu atsaucība un pretimnākšana arī translācijām piešķir klātbūtnes sajūtu. Sacensības Biķernieku aplī notiek jau trešo gadu, un Rīgas posms iepriekš atzīts par labāko visā sacensību kalendārā, tādēļ arī šogad jācer uz labu laiku un augstiem mūsējo rezultātiem.

15. septembra LTV7 rallijkrosa tiešraižu programma:

11:30 PČ rallijkrosā. Rīgas posms. Studija.

11:45 Pasaules čempionāts rallijkrosā. 1.kvalifikācijas brauciens.

14:20 Rallijkrosa studija.

14:30 Pasaules čempionāts rallijkrosā. 2.kvalifikācijas brauciens.

16:45 Rallijkrosa studija.

16. septembra LTV7 rallijkrosa tiešraižu programma:

10:30 Pasaules čempionāts rallijkrosā. 4.kvalifikācijas brauciens.

12:40 Rallijkrosa studija.

13:40 Pasaules čempionāts rallijkrosā. Pusfināli.

14:45 Rallijkrosa studija.

15:00 Pasaules čempionāts rallijkrosā. Rīgas posms. Fināli.

16:00 Rallijkrosa studija.

Uz augšu