Vējonis dosies darba vizītē uz Ķīnu

Valsts prezidents Raimonds Vējonis piedalās grāmatu dāvināšanas ceremonijā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Tautas grāmatu plauktam.

FOTO: Zane Bitere/LETA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis no šodienas līdz 20.septembrim uzturēsies darba vizītē Ķīnā, kur tiksies ar Ķīnas prezidentu Sji Dziņpiņu un premjerministru Li Kecjanu, informē Valsts prezidenta kanceleja.

Tā būs iespēja visaugstākajā politiskajā līmenī pārrunāt jaunas iespējas Latvijas un Ķīnas politiskajā un ekonomiskajā sadarbībā, tai skaitā, izmantojot Latvijas kā loģistikas centra augošās iespējas.

Vizītes laikā Vējonis piedalīsies arī Pasaules Ekonomikas foruma organizētajā Jauno čempionu ikgadējā sanāksmē (Vasaras Davosā) Tjaņdziņas pilsētā, kurā iepazīstinās ar Latvijas redzējumu par Jaunā Zīda ceļa attīstību.

Valsts prezidents darba vizītes laikā apmeklēs Pekinas Starptautisko Universitāti, kur tiksies ar studentiem, kas apgūst latviešu valodu. Tāpat plānota tikšanās ar latviešu diasporas pārstāvjiem, kā intervija Ķīnas Centrālajai televīzijai CCTV.

Uz augšu