Izdevies lokalizēt ugunsgrēku Brīvības gatvē
Papildināts

Sadūmojums Brīvības gatvē, kur deg trīsstāvu ēka

FOTO: VUGD Facebook lapa

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) vēlā svētdienas pēcpusdienā izplatījis informāciju par ugunsgrēku Rīgā, Brīvības gatvē, kur deg trīsstāvu dzīvojamā māja. Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēka dzēšanā iesaistīti 35 ugunsdzēsēji. Ugunsgrēka dēļ slēgta satiksme Gustava Zemgala gatves pārvadā no Viestura prospekta virzienā uz Brīvības gatvi.

Izsaukumu VUGD saņēma plkst.15.06.

Ierodoties notikuma vietā tika konstatēts, ka degšana notiek trīsstāvu ēkā, kā rezultātā ir izveidojies spēcīgs sadūmojums, kā arī pastāv uguns izplatīšanās draudi uz blakus esošajām ēkām. 

Tā kā ugunsgrēkā bija izveidojies diezgan liels sadūmojums, VUGD aicināja apkārtējo māju iedzīvotājus aiztaisīt logus un durvis, lai nepieļautu dūmu iekļūšanu mājokļos. Ugunsgrēks izcēlies Brīvības gatvē netālu no krustojuma ar Gustava Zemgala gatvi.

Saistībā ar ugunsgrēku slēgta satiksme Zemgala gatves pārvadā no Viestura prospekta virzienā uz Brīvības gatvi.

Plkst.18 šo paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku izdevās lokalizēt un tajā 1500 kvadrātmetru platībā dega noliktavas ēkas jumts. Ugunsdzēsēji glābēji turpina strādāt notikuma vietā, lai ugunsgrēku pilnībā likvidētu.

— VUGD (@ugunsdzeseji) September 16, 2018

Uz augšu