Ķēniņam vārti un piespēle Šveices kausa izcīņas pirmās kārtas spēlē

Ronalds Ķēniņš
Ronalds Ķēniņš Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas hokejists Ronalds Ķēniņš otrdien guva vārtus un rezultatīvi asistēja Šveices kausa izcīņas 1/16 fināla spēlē.

Ķēniņa pārstāvētā "Lausanne" komanda viesos ar 7:2 (3:0, 2:2, 2:0) uzvarēja pirmās līgas klubu "Ajoie", iekļūstot astotdaļfinālā.

Ķēniņš septītajā minūtē mazākumā asistēja partneriem Dastinam Džefrijam, kurš panāca 2:0, bet 47.minūtē latvietis vairākumā pats guva vārtus, tobrīd panākot 6:2.

Tikmēr Langnau "Tigers", kuras vārtus lielāko mača laiku sargāja Ivars Punnenovs, viesos ar 6:0 (2:0, 2:0, 2:0) sagrāva "Basel" vienību. Latvijas vārtsargs vārtos bija līdz 37.minūtei, bet pie rezultāta 4:0 tika nomainīts.

Tāpat "Tigers" rindās ar rezultatīvu piespēli izcēlās 19 gadus vecais Rihards Melnalksnis, kurš pavasarī pārbaudes spēlēs debitāja Latvijas izlases rindās.

Vēl vienā mačā otrās līgas NLB vienība Kīsnahtas "Lions" rindās spēlēja 21 gadu vecais uzbrucējs Rihards Puide, bet viņa pārstāvētā komanda mājās ar 1:7 (0:2, 0:4, 1:1) zaudēja "Davos" vienībai.

Vēl astoņas Šveices kausa izcīņas 1/16 fināla spēles tiks aizvadītas trešdien.