C, 11.08.2022.

Rudzītis: Ja laulība jāšķir, puikām ir jāpaliek pie tēviem. Māte viena nedrīkst audzināt dēlu!

"Karsts" viedoklis
Rudzītis: Ja laulība jāšķir, puikām ir jāpaliek pie tēviem. Māte viena nedrīkst audzināt dēlu!
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Ekrānšāviņš no video

Žurnāliste Daina Jāņkalne raidījumā  “Sieviete. Personīgi” pētīs - kāpēc ir tik daudz vīriešu, kuri nespēj uzņemties atbildību par ģimeni? Psihoterapeits Viesturs Rudzītis liks domāt - vīriešus ir sabojājušas sievietes, kuras uzvedas ne tā, kā vajadzētu. Turklāt sievietēm vienām vispār nedrīkstētu uzticēt audzināt dēlus!

Kā uzskata psihoterapeits Viesturs Rudzītis, ja abi vecāki tomēr nolemj šķirties un ģimenē aug zēns, bērnam ir jāpaliek tēva aprūpē. «Ja laulība tomēr ir jāšķir, puikas nedrīkst palikt pie mammām.

Tas nedrīkst būt - puikam jāpaliek pie tēva!  Ja tētis ir gājis bojā vai ja trešās institūcijas, nevis mamma, ir atzinušas, ka tēvs ir disfunkcionāls, kurš nevar audzināt bērnu, tad mammām ir sliktāk.

Tāpēc, ka viņa ir atbildīga par to, kur viņa dabūs citu tēvu dēlam. Viņai ir jāatrod audžutēvs dēlam un jāuztic puikas audzināšana audžutēvam.»

Puikam mammu vairāk nekā tēti vajag līdz septiņu gadu vecumam. Un pēc 14 gadu vecuma viņam vispār māte nav vairs vajadzīga. 

Neērti jautājumi, tiešas atbildes Dainas Jāņkalnes sarunu raidījumā «Sieviete. Personīgi» trešdien 26. septembrī, plkst. 21:00 «STV Pirmā!»

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu