Policija kriminālprocesa ietvaros bijusi arī "Rīgas satiksmes" autobusu parkā Iļģuciemā

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Valsts policija pirmdien bijusi arī pašvaldības uzņēmuma "Rīgas satiksme" autobusu parkā Iļģuciemā, noskaidroja aģentūra LETA.

6. autobusu parkā Kleistu ielā 28 policija atradusies aptuveni stundu. To, vai likumsargi izņēmuši kādus priekšmetus, jāprasa policijai, norādīja "Rīgas satiksmes" pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane.

Jau ziņots, ka pirmdienas rītā plkst.10 "Rīgas satiksmes" birojā Rīgā, Vestienas ielā 35, ieradās policijas darbinieki, kuri pārmeklēja atsevišķus kabinetus.

Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes priekšnieks Pēteris Bauska pirmdien žurnālistus informēja, ka birojā notikusi kratīšana kriminālprocesā, kas ierosināts par krāpšanu lielā apmērā.

Bauska informēja, ka kriminālprocesā veikta "virkne procesuālo darbību", tajā skaitā kratīšana "Rīgas satiksmē".

Pirmdien nebija aizturēta neviena "Rīgas satiksmes" amatpersona vai darbinieks. Tāpat neviena persona nav atzīta par aizdomās turēto un nevienai personai nav piemērots kāds cits procesuālais statuss.

Plašāku informāciju par šo kriminālprocesu Bauska nesniedza, taču apliecināja, ka veiktajām izmeklēšanas darbībām nav nekāda sakara ar sestdien paredzētajām Saeimas vēlēšanām.

Uz augšu