Hyundai nosauc jaunā elektromobiļa KONA cenu

Hyundai KONA FOTO: Publicitātes foto

Jau drīzumā pārdošanā Latvijā nonāks jaunākais Hyundai elektromobilis KONA.

Latvijā Hyundai Kona Electric būs pieejami Comfort un Style aprīkojuma līmeņi. Comfort versijas standarta aprīkojumā ir iekļauta viedā atslēga, septiņu collu krāsu skārienekrāns, septiņu collu Supervision Cluster ciparu instrumentu panelis, stāvvietas aizmugures radars, inteliģentā kruīza kontrole un akumulatora sildītājs. Style standarta versijā braukšanas komfortu paaugstina astoņu collu krāsu skārienekrāns, KRELL audiosistēma, LED tuvās un tālās gaismas lukturi, automātiskās tālās gaismas, elektriski regulējami, apsildāmi un ventilējami priekšējie sēdekļi, attēla projicēšana uz vējstikla un ļoti plašs drošības aprīkojuma klāsts. Jūs varat pielāgot Kona Electric savai gaumei, izvēloties tīkamāko no septiņām virsbūves krāsām un trim kontrastējošām krāsām jumtam: Phantom Black, Dark Knight un Chalk White.

FOTO: Publicitātes foto

Ar jaudīgāko 64 kWh akumulatoru aprīkotais Hyundai Kona Electric ar vienu uzlādi var nobraukt līdz pat 482 km (saskaņā ar Pasaulē saskaņoto vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūru (WLTP)). 7,2 kW uzlādes stacijā akumulatoru var uzlādēt 9 stundās un 35 minūtēs, 50 kWh uzlādes stacijā līdz 80% to var uzlādēt 75 minūtēs, bet 100 kWh uzlādes stacijā uzlādei ir nepieciešamas tikai 54 minūtes.

FOTO: Publicitātes foto

Hyundai Kona Electric versija ar mazāk jaudīgo 39,2 kWh akumulatoru nonāks Lietuvas/Latvijas tirgū 2019. gada otrajā pusē. Visam Hyundai jauno modeļu klāstam Latvijā tiek piedāvāta visizdevīgākā garantija, kas ir pieejama tirgū, – septiņi gadi bez nobraukuma ierobežojuma. Turklāt augstsprieguma motoram ir spēkā astoņu gadu/200 000 km garantija. 

FOTO: Publicitātes foto

Hyundai Motor mērķis ir piedāvāt videi draudzīgu un visiem pieejamu pārvietošanos, tādēļ līdz 2020. gadam plānots Eiropā laist klajā 14 jaunus videi draudzīgus automobiļu modeļus. Pieci no tiem būs hibrīdi, četri – no elektrotīkla uzlādējami hibrīdi, četri – pilnībā elektriski automobiļi un viens ar degvielas elementiem (ūdeņradi) darbināms automobilis. Hyundai veic ieguldījumus arī citās transporta nozares jomās, tostarp autonomajā braukšanā, nomātu transportlīdzekļu koplietošanā un satīklotu automobiļu pakalpojumos.

Pirmais pieejamais importētais 204 zirgspēku modelis būs aprīkots ar lielāko 64 kWh akumulatoru komplektu. Kona Electric ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir no 39 990 EUR. Tas būs pieejams pārdošanā no 2018. gada 8. oktobra. 

Uz augšu
Back