Veikalā nozog zobu pastu un zobu birstes simtiem eiro vērtībā

FOTO: Pixabay

Valsts policija (VP) par zobupastu un zobu birstu zādzībām vairāku simtu eiro apmērā aizturējusi meklēšanā izsludinātu narkomānu, aģentūru LETA informēja VP.

Policijā ar iesniegumu bija vērsies kāds Ķekavas novada saimniecības un skaistumkopšanas preču veikals. Veikala inventarizācijas laikā bija atklājies, ka no veikala pazudis liels daudzums zobu pastu un zobu birstu, turklāt nodarītais zaudējums varētu būt mērāms vairākos simtos eiro.

Pazudušas bija dārgākās zobu pastas, kuras maksāja no septiņiem līdz vairākiem desmitiem eiro.

Policija sāka izmeklēšanu. Veikala apsargs stāstījis, ka jau iepriekš veikalā pamanīja vīrieti, par kuru viņam radās aizdomas, ka, iespējams, tieši viņš ir nozadzis zobu kopšanas piederumus. Trešdien aizdomīgais vīrietis atkal ieradies veikalā, tāpēc apsargs nolēma viņu aizturēt un izsaukt policiju.

Baložu iecirkņa policisti noskaidroja, ka vīrietis dzimis 1982.gadā un ir izsludināts meklēšanā Rīgas Teikas iecirknī un Bauskas iecirknī par zādzībām.

Noskaidrojies, ka aizturētais vīrietis no veikala zobu pastas iznesis divās dienās - 17. septembrī un 24. septembrī, ieliekot tās savā mugursomā. Šobrīd tiek precizēts nozagto zobu pastu un zobu birstu daudzums, un uzņēmumam nodarītie zaudējumi. Noskaidrots, ka vīrietis nozagtos piederumus vēlāk uz ielas pārdevis par zemāku cenu.

Agrāk vīrietis bija nodarbojies ar alkohola zagšanu un pārdošanu. Tāpat iepriekš viņš bija nonācis policijas redzeslokā par noziegumiem, kas saistīti ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti.

Policijā sākts kriminālprocess par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana līdz vienam gadam, piespiedu darbs, vai naudas sods.

Uz augšu