Bertāna pārstāvētā "EA7 Emporio Armani" izcīna uzvaru Itālijas čempionāta mačā

Dairis Bertāns
Dairis Bertāns Foto: La Presse/Scanpix

Latviešu basketbolista Daira Bertāna pārstāvētā Milānas "EA7 Emporio Armani" komanda svētdien izcīnīja uzvaru Itālijas A sērijas čempionāta mačā.

"EA7 Emporio Armani" pretinieku laukumā ar 88:79 (22:16, 17:24, 30:24, 19:15) pārspēja Boloņas "Segafredo Virtus".

Bertāns šajā spēlē laukumā pavadīja 12 minūtes, kuru laikā punktus neguva, aizmetot garām abus divpunktu metienus un trīs tālmetienus.

Rezultatīvākais uzvarētāju komandas rindās ar 26 punktiem bija Maiks Džeimss.

Latviešu basketbolists Artūrs Strautiņš sestdien guva 18 punktus Itālijas A sērijas čempionāta mačā, uzstādot karjeras rezultativitātes rekordu, lai gan viņa pārstāvētā Triestes "Alma" komanda cieta zaudējumu ar 74:86 pret Turīnas "Fiat" basketbolistiem.

Strautiņš šajā spēlē laukumā pavadīja 34 minūtes, kuru laikā grozā raidīja sešus no deviņiem divpunktu metieniem un divus no septiņiem tālmetieniem. Līdz šim 18 punktus Itālijas augstākajā līgā viņš vēl nebija guvis.

Pašlaik 19 gadus vecais Strautiņš vasarā ar Triestes klubu noslēdza līgumu uz trim sezonām.

Savukārt Bertāna pārstāvētais Milānas klubs pagājušajā sezonā uzvarēja Itālijas čempionātā, valsts titulu tam iegūstot jau 28.reizi.