T, 10.08.2022.

Tramps: Putins, iespējams, vainojams pie pasūtījuma slepkavībām un indēšanām

TVNET/CNN
Tramps: Putins, iespējams, vainojams pie pasūtījuma slepkavībām un indēšanām
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 4
Foto: Reuters/ScanPix

ASV prezidents Donalds Tramps svētdien televīzijas intervijā izteicies, ka Krievijas autokrāts Vladimirs Putins, "iespējams", esot vainojams pie pasūtījuma slepkavībām, kurās Rietumvalstis vaino Krievijas valdību, ziņo raidorganizācija CNN.

Lai arī Tramps pieļāva iespēju, ka Putins iesaistīts pasūtījuma slepkavībās un indēšanā. Tomēr "tas nav mūsu valstī", viņš uzsvēra.

"Protams, viņiem to nevajadzētu darīt," piebilda Tramps.

Intervijā televīzijas raidījumam "60 Minutes" tika apspriesti dažādi jautājumi, tajā skaitā ASV attiecības ar Krieviju, Ķīnu un Ziemeļkoreju, kā arī nesaskaņām Trampa administrācijā.

Tramps noraidīja intervētājas Leslijas Stālas izteikumus, ka viņš vairoties publiski kritizēt Putinu. "Es domāju, ka personīgi esmu pret viņu ļoti stingrs. Mums bija tikšanās, mums divatā," Tramps sacīja par plaši kritizēto samitu ar Putinu šā gada jūlijā Helsinkos. "Tā bija ļoti grūta tikšanās, un tā bija ļoti laba tikšanās."

Jautāts, vai, viņaprāt, Krievija iejaukusies 2016.gada ASV prezidenta vēlēšanās, Tramps atbildēja apstiprinoši. Taču uzreiz pēc tam viņš vairākkārt atkārtoja, ka arī Ķīna esot iejaukusies ASV vēlēšanās.

"Viņi iejaucās. Bet es domāju, ka Ķīna arī iejaucās," teica Tramps. "Un man šķiet, ka Ķīna ir lielāka problēma."

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu