Putins Kerčas slaktiņu dēvē par globalizācijas rezultātu

FOTO: Reuters/ScanPix

Krievijas okupētās Krimas pilsētā Kerčā arodskolā notikušais slaktiņš, kurā dzīvību zaudēja 21 cilvēks, ir globalizācijas rezultāts, ceturtdien diskusiju klubā "Valdajs" paziņoja Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

"Gribētu sākt ar vakardienas traģēdiju. Tas cita starpā, pēc visa spriežot, ir globalizācijas rezultāts. Lai arī cik tas būtu dīvaini. Soctīklos, internetā mēs redzam, ka ir izveidotas veselas sabiedrības," sacīja Putins.

Viņš norādīja, ka viss ir sācies ar labi zināmajiem traģiskajiem notikumiem ASV skolās.

"Jauni cilvēki ar nenoturīgu psihi sev rada kaut kādus viltus varoņus. Tas nozīmē, ka mēs visi, kopā ņemot, ne tikai Krievijā, bet pasaulē kopumā, slikti reaģējam uz apstākļiem, kas pasaulē ir izmainījušies. Tas nozīmē, ka mēs jaunatnei neradām vajadzīgu, interesantu un noderīgu saturu. Viņi grābj šo te varonības surogātu. Tas arī noved pie šāda veida traģēdijām," skaidroja Putins.

Jau ziņots, ka trešdien arodskolā Kerčā, Krievijas okupētajā Krimā, sprādzienā un apšaudē dzīvību zaudēja 21 cilvēks. Slaktiņu sarīkojis 18 gadus vecs skolas audzēknis.

Krievijas izmeklētāji un okupētās pussalas iedzīvotāji cenšas izprast, kādi bijuši slepkavas motīvi un kā viņš spējis sarīkot šāda mēroga slaktiņu.

Uzbrucēja Vladislava Rosļakova bijusī draudzene telekanālam RT ceturtdien skaidroja, ka puisis vēlējies atriebties par skolā pieredzēto ņirgāšanos.

Uz augšu
Back