Pk, 12.08.2022.

Meganas zaļā kleita Fidži salu vizītē

Egoiste
Meganas zaļā kleita Fidži salu vizītē
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Megana Mārkla vizītē Austrālijā
Megana Mārkla vizītē Austrālijā Foto: AFP/AP/EPA/Reuters/Scanpix

Princis Harijs un gaidībās esošā Megana Mārkla Fidži pavadīja savu pēdējo dienu. Saseksas hercogs un hercogiene devušies uz Nadī pilsētu, kur viņus silti sagaidīja vietējie iedzīvotāji, informē "Glamour".

Megana bija izvēlējusies tumši zaļu Jason Wu zīmuļveida kleitu, koptēlu papildinot ar melnām Manolo Blahnik kurpēm, nelielu klaču un lieliem zelta auskariem lapiņu formā. Pēc svinīgās pieņemšanas pāris devās uz privātās salas Kaibu kūrortu, lai atjaunotu spēkus jaunam ceļojumam.

Foto: Reuters/EPA/Scanpix
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?♥️

A post shared by Meghan Markle & Prince Harry (@meghanharrydaily) on

Nākamais galamērķis karaliskās tūres ietvaros bija Tongas karaliste, kur viņi ieradās nākamajā rītā. Megana bija tērpusies koši sarkanā Self Portrait kleitā: sārto toni hercogiene izvēlējusies ar nolūku, jo sarkanais ir šīs valsts karoga nacionālā krāsa. Sievišķīgo tēlu papildināja Manolo Blahnik kurpes Christian Dior somiņa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

♥️♥️♥️

A post shared by Meghan Markle & Prince Harry (@meghanharrydaily) on

Vērīgāko acīm nepalika nepamanīts neliels starpgadījums: proti, Megana aizmirsusi noņemt jaunajai kleitai etiķeti. Mēs visi taču esam tikai cilvēki! Tā gadās arī karaliskajās ģimenēs.

Karaliskās tūres ietvaros Harijs un Megana apmeklēs arī Jaunzēlandi, pēc tam atgriezīsies Austrālijā, no kurienes dosies mājup - uz Lielbritāniju.

Fotogalerija: Meganas zaļā kleita Fidži salu vizītē

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu