"Wizards" basketbolists Moriss saņēmis naudas sodu par pretinieka šortu raušanu

LETA/AFP
Markīfs Moriss
Markīfs Moriss Foto: AP/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas "Wizards" basketbolists Markīfs Moriss saņēmis 15 000 dolāru (13 000 eiro) naudas sodu par pretinieku spēlētāja šortu raušanu.

Incidents notiks pirmdien, kad "Wizards" izbraukumā ar 125:124 pagarinājumā pārspēja Portlendas "Trail Blazers".

Pamatlaika noslēdzošo uzbrukumu bija iespēja veidot tieši mājiniekiem, bet laukumā neesošais Moriss divas reizes parāva "Trail Blazers" basketbolista Seta Karija šortus, lai gan pretinieks tobrīd piedalījās savas komandas uzbrukumā.

Karijs gan pie bumbas šajā uzbrukumā tā arī netika, bet Morisam spēles laikā sods par šo izgājienu netika piešķirts.

NBA vēlāk Morisa izdarīto traktēja kā nesportisku uzvedību.

Moriss pēc naudas soda saņemšanas gan nebija pārāk sarūgtināts, bet pauda prieku, ka komanda vismaz izcīnīja uzvaru.

Sets Karijs ir Goldensteitas "Warriors" zvaigznes Stefana Karija jaunākais brālis.