"Nets" bez Kuruca galotnē piekāpjas sezonu nevainojami sākušajai "Pelicans"

Entonijs Deiviss (ar bumbu)
Entonijs Deiviss (ar bumbu) Foto: Reuters/LETA

Zaudējumu trīs spēļu izbraukuma noslēdzošajā mačā piektdien piedzīvoja Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas "Nets" komanda, kas ar 115:117 pēdējā minūtē atzina sezonu nevainojami sākušās Ņūorleānas "Pelicans" pārākumu. Latvijas basketbolists nespēlēja savainojuma dēļ.

"Nets" piedzīvoja trešo zaudējumu jaunās sezonas piecās spēlēs, kamēr "Pelicans" basketbolisti svinēja ceturto panākumu četros mačos.

Sākoties spēles 48. minūtei, "Nets" piederēja piecu punktu pārsvars (115:110), taču vadību Bruklinas komanda neprata nosargāt. Pašu cīņas galotni krietni veiksmīgāk aizvadīja mājinieki, kuri guva septiņus punktus pēc kārtas, sezonu turpinot bez zaudējumiem.

Uzvarētāju rindās ar gūtiem 26 punktiem izcēlās Drū Holidejs, bet vienības līderis Entonijs Deiviss guva 18 punktus, savāca 14 atlēkušās bumbas un bloķēja piecus pretinieku metienus.

Tikmēr "Nets" labākais punktu guvējs bija saspēles vadītājs D'Endželo Rasels, kas sāncenšu grozā iemeta 24 punktus, 21 punkts Kerisa Leverta kontā.

20 gadus vecais Kurucs potītes sastiepuma dēļ izlaida otro maču pēc kārtas. Sezonas pirmajās trijās spēlēs viņš vidēji iemeta 8,7 punktus un izcīnīja 4,0 atlēkušās bumbas.

Citā spēlē smagu zaudējumu savā laukumā piedzīvoja Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas "Knicks", kas ar 100:128 "Madison Square Garden" cieta sakāvi pret iepriekšējo divu sezonu čempionvienību Goldensteitas "Warriors".

Viesiem ar 41 punktu un savāktām deviņām bumbām zem groziem izcēlās Kevins Durants, Stefana Karija kontā 29 punkti. Savukārt "Knicks" komandā 24 punkti Timam Hārdevejam junioram.

"Knicks" piedzīvoja piekto zaudējumu pēc kārtas.

Porziņģis turpina rehabilitāciju pēc smagā ceļgala savainojuma. Viņa atgriešanās laukumā varētu notikt ap gadu miju.