Oladipo izvelk pēdējo sekunžu uzvaru, Džeimss kaldina "Lakers" revanšu Portlendā

Lebrons Džeimss
Lebrons Džeimss Foto: AP/LETA

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) ar iespaidīgu sniegumu izcēlies Džoels Embīds, palīdzot Filadelfijas "76ers" pārspēt Detroitas "Pistons", savukārt Viktors Olapido izrāva Indiānas "Pacers" uzvaru pār Bostonas "Celtics". Zīmīga uzvara arī Lebronam Džeimsam un Losandželosas "Lakers".

Dienas agrajā mačā (19:00 pēc Latvijas laika un 12:00 pēc Filadelfijas) "76ers" uzņēma "Pistons", izcīnot uzvaru ar 109:99 (30:24, 39:23, 16:25, 24:27).

"76ers" jau pirmās ceturtdaļas vidū ieguva 14 punktu pārsvaru, taču viesi ātri atspēlēja astoņus punktus. Savukārt otrā ceturtdaļa iesākās ar mājinieku dominanci, kas viņiem doties puslaiku pārtraukumā ar +20.

Turpinājumā iniciatīva piederēja Filadefijai, kamēr pretinieki ik pa laikam samaizināja rezultāta starpību. Beigās "Sixers" svinēja ceturto uzvaru pēdējos piecos mačos, bet "Pistons" tas bija ceturtais zaudējums pēc kārtas.

Mājiniekiem Embīds izcēlās ar 39 punktiem un 17 atlēkušajām bumbām, savukārt viesiem 38 punkti un 13 bumbas zem groziem Bleikam Grifinam.

Tikmēr otro uzvaru pēc kārtas izcīnīja Losandželosas "Lakers", kas viesos ar 114:110 (28:29, 28:28, 32:16, 26:37) uzveica Portlendas "Trail Blazers", tādējādi reabilitējoties par sezonas pirmajā mačā piedzīvoto zaudējumu un uzvarot "Blazers" pēc 16 (!) spēļu pārtraukuma!

"Lakers" teju izlaida 20 punktu pārsvaru, ko bija ieguvusi noslēdzošā ceturkšņa sākumā.

Rezultatīvākie mājinieku rindās bija Demjens Lilards un Sī Džejs Makkolums, kuri guva pa 30 punktiem, savukārt "Lakers" labā 28 punkti Lebronam Džeimsam.

Viktors Oladipo ar realizētu tālmetienu trīs sekundas pirms pamatlaika beigām palīdzējis Indiānas "Pacers" izcīnīt trešo uzvaru pēc kārtas, kas ar rezultātu 102:101 (18:28, 27:17, 27:27, 30:29) pārspēja Bostonas "Celtics".

Visā mačā Oladipo 24 punkti un 12 atlēkušās bumbas, bet "Celtics" rindās Markusam Morisam 23 punkti.

Par Dāvja Bertāna un Rodiona Kuruca sekmēm aizvadītajā naktī varat lasīt ŠEIT.

Citu spēļu rezultāti:

Šarlotes "Hornets" pret Klīvlendas "Cavaliers" - 126:94 (30:22, 29:30, 34:21, 33:21);

Atlantas "Hawks" pret Maiami "Heat" - 123:118 (41:31, 33:37, 28:25, 21:25);

Čikāgas "Bulls" pret Hjūstonas "Rockets" - 88:96 (28:27, 28:27, 7:21, 25:21);

Denveras "Nuggets" pret Jūtas "Jazz" - 103:88 (25:25, 22:21, 21:27, 35:15).