TV personība Agnese Šīrante atklāj detaļas par to, kā salauzusi muguru

FOTO: Ekrānuzņēmums

Šīs vasaras sākumā dziedātāja un LNT žurnāliste Agnese Šīrante piedzīvoja negadījumu filmēšanas laikā – neveiksmīga kritiena rezultātā viņa salauza mugurkaulu plaušu rajonā. Intervijā ar žurnālu “Ievas Veselība” viņa atklāja, kā tas noticis.

Izrādās, ka liktenīgajā maija dienā viņai raidījumam “LNT brokastis” bija jāgatavo neliels sižets par populārām jauniešu sacensībām sporta kompleksā “333”. Šajā vietā bija kas līdzīgs batutam, kas izskatījās kā puse bumbas, kura ierakta zemē, un pa to lēkāja bērni.

Viņa sižeta pieteikumam bija pakāpusies uz šī pūšļa malas. “Tālāko, kas notika, ir grūti izskaidrot... Nejutu, kurā brīdī zaudēju līdzsvaru, bet bērni aizmugurē lēkāja un atsitienā uzmeta mani gaisā. Es pati nekur nelēcu, bet viss pamats žvanckājās daudzo cilvēku dēļ. Un tad es nokritu - ar taisnām kājām uz dibena. Uz pūšļa vai zemē - neatceros. Pēkšņi nevarēju izdarīt neko. Jau piezemējoties, sapratu, ka tas ir ļoti slikts kritiens. ”

Viņa izdevumam atklāja, ka notikušajā nevaino nevienu, un šoruden gatavojas sākt vingrot kopā ar fizioterapeitu. “Man vēl aizvien ir grūti elpot, traumas rezultātā mugurkauls ir mazliet nosēdies. Slimnīcas izrakstā minēts, ka skriemeļiem ir kritums, līdz ar to ir samazinājies plaušu tilpums, tās ir nedaudz saspiestas,” tā Šīrante.

Jūnija sākumā TV personība sociālajā tīklā "Instagram" rakstīja šādi: "Šovasar gan visas ballītes bez manis, bet gan jau... es izveseļošos un tad, apsolu, mīļie, ballēsim uz nebēdu. Bet kamēr es ballējos, lienot un veļoties pa gultu ir daudz... daudz laika iemācīties paļāvību... uzticēties... Kamēr vien mūsos pulsē dzīvība, mūsos pulsē mīlestība un tā ir mūsu īstā daba. Būt mīlētam ir dāvana, dzīves brīnums, par ko varam būt vienīgi pateicīgi, saviļņoti un bezgalīgi laimīgi. Un es no visas sirds šajā laikā novērtēju jūsu mīlestību, visus sveicienus, labās domas, draudzīgās telefonsarunas, spēku, ko saņemu no katra mīļa apciemojuma un draugus, kuri man atved labas grāmatas. Paldies, ka jūs man esat. Ar mani viss būs labi!"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rudens .. kā rudens..🍁 📸 @matiss_markovskis

A post shared by Agnese Šīrante (@agnesesirante) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Čau Rudeni☀️ Tu esi skaists! #rudenszelts #zeltarudens #sigulda #love

A post shared by Agnese Šīrante (@agnesesirante) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Biju aizmirsusi, cik te ir skaisti🦋 #Turaida #Sigulda #VidzemesPērles

A post shared by Agnese Šīrante (@agnesesirante) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Es esmu pārliecināta, ka #lntbrokastis bija un ir labākā komanda, kāda vien varēja būt! Mums bij labākie raidījuma vadītāji @metroskudra @grigalismaris @andritocoffee @binnija4232 , labākie operatori @imkinss @edgarsjakobsons @krisjanisgrabovskis @polissandris, Igors, Prūsis, @kasparsmarkuss Renčiks un visi citi LNT čaļi, labākie skaņu meistari un aizkadra cilvēki, labākie montāžas režisori @jekaterina.ivanova, Uldis Zīle, Laumiņa, @aivasatinska Ārčijs, @kristiansll , labākie producenti @ilze_udre un Ilva, un @guntarsgulbins , labākās grimētājas un stilistes un labākie, labākie žurnālisti @ieva.cakste @oskarslepers @rutadvinska Antra, Zane, @evavaska Mums ir bijuši labākie sižetu viesi un labākie skatītāji pasaulē❤️ PALDIES Jums par to🌟

A post shared by Agnese Šīrante (@agnesesirante) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Šodien sapucējos🙈 Jo manam Artim svētki. Šovasar gan visas ballītes bez manis, bet gan jau... es izveseļošos un tad, apsolu, mīļie, ballēsim uz nebēdu🦋 Bet kamēr es ballējos lienot un veļoties pa gultu ir daudz.. daudz laika iemācīties paļāvību..uzticēties..Kamēr vien mūsos pulsē dzīvība, mūsos pulsē mīlestība un tā ir mūsu īstā daba. Būt mīlētam ir dāvana, dzīves brīnums, par ko varam būt vienīgi pateicīgi, saviļņoti un bezgalīgi laimīgi. Un es no visas sirds šajā laikā novērtēju Jūsu mīlestību, visus sveicienus, labās domas, draudzīgās telefonsarunas, spēku, ko saņemu no katra mīļa apciemojuma un draugus, kuri man atved labas grāmatas🙃 Paldies, ka Jūs man esat❤️ Ar mani viss būs labi!

A post shared by Agnese Šīrante (@agnesesirante) on

Uz augšu