Rūnija atvadu mačā Anglijas futbolisti uzvar ASV

Veins Rūnijs
Veins Rūnijs Foto: Reuters/LETA

Slavenais uzbrucējs Veins Rūnijs ceturtdien aizvadīja savu pēdējo maču Anglijas izlasē, palīdzot tai izcīnīt uzvaru.

Angļi Vemblija stadionā pārbaudes spēlē ar rezultātu 3:0 (2:0) pārspēja ASV.

Anglijas valstsvienībā vārtus guva Džesse Lingārds, Trents Aleksanders-Arnolds un Kelums Vilsons, kuram šī bija pirmā spēle valstsvienībā.

Tomēr par mača centrālo personu kļuva Rūnijs, kurš 58.minūtē nāca uz maiņu un nospēlēja līdz finālsvilpei.

"Šis bija lielisks vakars man un manai ģimenei. Esmu lepns, ka tik bieži spēlēju Anglijas izlases kreklā un kļuvu par visu laiku labāko vārtu guvēju. Tagad varu doties atpūtā un skatīties no malas," pēc mača teica Rūnijs.

Pašlaik 33 gadus vecais Rūnijs, kurš ikdienā spēlē ASV klubā Vašingtonas "United", par aiziešanu no valstsvienības paziņoja pagājušā gada augustā, bet izlasē viņš nebija spēlējis teju divus gadus.

Bijušais Liverpūles "Everton" un Mančestras "United" uzbrucējs Anglijas valstsvienībā 120 spēlēs guvis 53 vārtus, kas ir visu laiku labākais sasniegums.

Tikmēr uz uzvaru takas atgriezusies Vācija, kas savā laukumā ar rezultātu 3:0 (3:0) apspēlēja Krieviju.

Vācieši visus trīs vārtus guva pirmajā puslaikā, ar precīziem sitieniem izceļoties Līrojam Sanē, Niklasam Zīlem un Serzām Njabrī.

Vēl ceturtdien Čehija viesos ar 1:0 (0:0) pārspēja Poliju, vārtus gūstot Jakubam Jankto.

Savukārt Īrija savā laukumā nospēlēja neizšķirti 0:0 (0:0) ar Ziemeļīriju.

Ceturtdien vēl vairāki mači norisinājās UEFA Nāciju līgas ietvaros.