Jauns vīrietis brutāli aplaupa sirmgalvi

Valsts policijas emblēma

FOTO: Ieva Lūka / LETA

Šo trešdien, 14. novembrī, Valsts policijā tika saņemta informācija no kāda 84 gadus veca vīrieša, kuram Pārdaugavā tika nolaupīts maks ar tajā esošu naudas summu 360 eiro apmērā.

Cietušais likumsargiem izstāstīja, ka devies uz veikalu, kur saticis savu paziņu. Pazīstamais vīrietis lūdzis viņam iedot pusotru eiro, un cietušais izpildījis viņa lūgumu. Izdarījis labu darbu, vīrietis devies mājup, taču pēkšņi pie viņa pieskrējis nesen satiktais paziņa, nogrūdis viņu zemē un nolaupījis maku ar tajā esošiem 360 eiro, pēc kā pametis notikuma vietu. Cietušais nekavējoties par notikušo ziņoja Valsts policijai.

Valsts policijas Rīgas Zemgales iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki sāka iespējamās vainīgās personas meklēšanu. Vakar, 15. novembrī, aizdomās turētais vīrietis tika aizturēts.

1984. gadā dzimušais aizdomās turētais vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par dažāda veida noziedzīgiem nodarījumiem.

Saistībā ar notikušo aizturētais vīrietis tiek saukts pie kriminālatbildības par laupīšanu. Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem

Šodien aizturētajam vīrietim tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Uz augšu