Girgensons sekmē "Sabres" komandas piekto uzvaru pēc kārtas

TVNET Sports
Zemgus Girgensons (no labās)
Zemgus Girgensons (no labās) Foto: Reuters/LETA

Piekto uzvaru pēc kārtas Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā pagājušajā naktī izcīnīja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda, kas ar 3:2 viesos pārspēja Minesotas "Wild".

Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja 12 minūtes un 59 sekundes, kuru laikā veica trīs metienus pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieka mesto ripu, lika lietā vienu spēka paņēmienu, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Girgensons minūti un 32 sekundes laukumā pavadīja spēlējot mazākumā.

"Sabres" jau astotajā minūtē nonāca iedzinēja lomā ar 0:2, bet vēlāk prata atspēlēties un svinēt uzvaru.

Uzvaras vārtus 90 sekundes pirms pamatlaika beigām Bufalo komandas labā iemeta Džeisons Pominvils, kam tas bija devītais vārtu guvums šosezon.

24 gadus vecais Girgensons šosezon 19 mačos guvis vienus vārtus un izpildījis četras rezultatīvas piespēles. Viņa lietderības koeficients ir -1.

Ar 20 spēlēs nopelnītiem 26 punktiem "Sabres" šobrīd atrodas ceturtajā pozīcijā starp Austrumu konferences komandām.