"Latvijai 100" labdarības balles stils: vakarkleitas un rotaslietas

FOTO: Matīss Markovskis

17.novembrī Rīgas Latviešu biedrībā norisinājās tradicionālā Labdarības balle (tā notika jau septīto gadu pēc kārtas), kas šoreiz bija īpaša, jo notika Latvijas 100.jubilejas un RLB 150 gadu jubilejas zīmē.

Krāšņajā ballē, uz kuru bija aicināts ikviens un kurā šoreiz pulcējās ap 700 viesu, uzstājās  Latvijas Nacionālā baleta solisti Baiba Kokina un Viktors Seiko, gan Stokholmas Latviešu koris un „Mirrage Jazz Orchestra” Laura Amantova vadībā, bija iespēja pamieloties „Svētki jums” sarūpētajā mielastā, tāpat notika tradicionālā gleznu izsole (tai darbus bija ziedojuši vairāki pazīstami mākslinieki) un labdarības loterija.

"Latvijai 100" labdarības balle

FOTO: Matīss Markovskis

Kā pavēstīja balles organizatoru pārstāve, uzņēmēja Mairita Solima, šoreiz tika saziedoti 25 tūkstoši eiro, kas tiks novirzīti RLB ēkas restaurācijai (konkrēts mērķis kļūs zināms nedaudz vēlāk), savukārt gleznu izsolē par vislielāko summu – 5200 eiro – tika nosolīta mākslinieces Džemmas Skulmes glezna „Dialogs”. Pēc balles jau tradicionāli tās viesi devās uz Brīvības pieminekli, lai kā pirmie sveiktu Latviju 100.dzimšanas dienā un nodziedātu „Dievs, svētī Latviju”. 

"Latvijai 100" labdarības balle

FOTO: Matīss Markovskis

Uz augšu